تعداد بازدید : ۱۷۲
کد خبر : ۲۲۷۰۹۳
۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
با پیشرفت تکنولوژی و گسترش رسانه‌های دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی اکثر کسب و کار‌های سنتی دچار مشکل رکود و کمبود مشتری شدند و اگر برنامه منظمی برای مشاوره فروش نداشته باشند قطعا بزودی با مشکل تعطیلی کسب و کار مواجه میشوند. در جوامع مدرن و صنعتی پیشرفت تکنولوژی باعث ایجاد محصولات جایگزین شده و اغلب کسب و کار‌های را دچار مشکل کمبود نقدینگی میکند در این راستا وظیفه مشاوره دیجیتال مارکتینگ این است که ابتدا با بررسی تهدید‌ها فرصت‌ها را شناسایی و در جهت افزایش فروش اقدام نمایند.

امروزه در دنیایی زندگی میکنیم که روزانه میلیون‌ها انسان شروع به کار و تجارت می‌کنند. میلیون‌ها انسان با تفکر متفاوت و خواسته‌های بیشمار، جذب تفکر انسان‌ها به سوی خود تنها با تبلیغات هدفمند می‌شوند. DIGITAL MARKETING یا همان بازاریابی اینترنتی به انواع تبلیغ محصول /خدمات در بستر اینترنت، با استفاده از کلیه ابزار‌ها /رسانه‌های دیجیتال موجود در فضای مجازی می‌باشد.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ با بهزاد حسین عباسی

با استفاده از مشاوره دیجیتال مارکتینگ برمبنای متد وشیوه‌های علمی روز دنیا میتوان به توسعه کسب و کار‌ها، کسب جایگاه بهتر و حضور پررنگ‌تر در بازار نسبت به رقبا، دریافت سهم ذهن بالاتری از مشتریان وتقویت برند با هدف گذاری و تدوین استراتژی به صورت کاملا موثر دست یافت. قدم اول برای یافتن راه کاری قابل اعتماد جهت افزایش بازدهی اقتصادی شرکت شما دریافت خدمات مشاوره کسب و کار می‌باشد

مشاوره بازاریابی

زمانی که شما قصد تصمیم‌گیری درباره رویکرد‌های بازاریابی دیجیتال خود را دارید، وقتی که به مشکلی در پیاده‌سازی ابزار‌های بازاریابی خود برخورد کرده‌اید، یا اصلاً می‌خواهید کمی بهتر مسیر دیجیتالی که پیش رویتان است را بشناسید، آن وقت است که خدمات مشاوره نوین می‌تواند برای شما مناسب باشد.

مشاور بازاریابی و تبلیغات، مشاوره مارکتینگ، مشاور بازاریابی و فروش و همچنین مشاور بازاریابی و برندینگ به صورت یکپارچه و عملیاتی توسط تیم مشاورین و سیستم برنامه ریزی بازاریابی و فروش سیستماتیک ارائه می‌گردد. به عنوان مثال آنچه از اطلاعات و برنامه‌های مشاور بازاریابی و تبلیغات پشتیبانی می‌نماید، تاثیرگذاری بر روی شاخص‌های موثر در خرید مشتریان می‌باشد که بر اساس تحقیقات بازاریابی شناسایی می‌گردند. بدین ترتیب کلیه برنامه‌ها بصورت سیستماتیک پیاده سازی و عملیاتی شده و به کمک فرم‌های از پیش تعیین شده، قابل ارزیابی و اندازه گیری می‌باشند.

مشاور مدیریت فروش

مشاوره مدیریت فروش مهمترین چالش دردوام و ادامه حیات یک شرکت میباشد. چه بسا شرکت‌هایی هستند که از منابع مالی مناسبی برخوردارند، ولی به علت عدم درک صحیح از پروسه فروش علمی، دارا نبودن تیم مناسب فروش ودر عین حال ندانستن تاکتیک‌ها وروش‌های مدرن در فروش چه به صورت حضوری، چه تلفنی و چه آنلاین دچار شکست در آن کسب وکار میشوند. در یک سازمان اگر همه بخش‌ها از واحد منابع انسانی گرفته تا مالی، تحقیق وتوسعه، سیستم و برنامه ریزی وبازاریابی وظایف خود را درست انجام دهند، ولی یک روش سیستماتیک و علمی برای فروش پیش بینی نشده باشد قطعآ خروجی کل کار به شکلی نامطلوب خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: