تعداد بازدید : ۹۷۷
کد خبر : ۲۲۷۰۹۴
آیا سفته بازان و ناظران سازمان پاسخ می دهند؛
۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵
از نکات قابل توجه صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت می‌توان به رشد تنها ۲ درصدی سود ناخالص این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد.

ادامه انتشار گزارشات مایوس کننده

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز درست در شرایطی که این روز‌ها بسیاری از سهام شرکت‌ها شاهد افت بیش از ۴۰ تا ۵۰ درصدی قیمتی هستند، هنوز سهامی وجود دارند که رشدی غیر قابل باور را بر پایه معاملات سفته بازانه تجربه می‌کنند.

ادامه انتشار گزارشات مایوس کننده

ارزش شرکت ریل سیر کوثر در حالی در روز‌های گذشته به بیش از ۱۹.۰۰۰ میلیارد ریال رسیده بود که صورت‌های مالی حسابرسی شده سال ۱۳۹۸ این شرکت حاکی از تحقق تنها ۱۰۳ میلیارد ریال سود خالص و ثبت نسبت P/E بر‌ای بیش از ۱۹۰ بوده که در نوع خود جالب توجه است.

از نکات قابل توجه صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت می‌توان به رشد تنها ۲ درصدی سود ناخالص این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد که این موضوع عمدتا به دلیل کاهش حاشیه سود عملیاتی علی رغم افزایش درآمد‌های حاصل از جابه جایی مسافرین در این مدت است.

ادامه انتشار گزارشات مایوس کننده

با توجه به احتمال بالای کاهش جابه جایی‌ها و مسافرت‌ها در سال جاری با توجه به فراگیر شدن ویروس کرونا و همانطور که در گزارش سه ماهه این شرکت نیز دیده شد، به نظر می‌رسد کاهش ادامه دار درآمد‌های شرکت و عدم تغییری جدی در سودآوری این شرکت از اصلی‌ترین دغدغه‌های سهامداران این شرکت در ماه‌های انتهای سال خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: