تعداد بازدید : ۴۸۵
کد خبر : ۲۲۷۲۰۵
نرخ کاتد مس ۶ درصد دیگر افزایش یافت؛
۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹
نرخ فروش هر تن کاتد مس شرکت صنایع ملی مس ایران با توجه به افزایش نرخ جهانی مس و همچنین افزایش دلار در سامانه نیما به بیش از ۲۰ هزار تومان مجددا با افزایش قیمت همراه بود و به ۱۳۹ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان به ازای هر تن رسید.

افزایش ۱۸ درصدی نرخ کاتد مس در یک ماه گذشته

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بر اساس معاملات صورت گرفته در بورس کالا، شرکت صنایع ملی مس ایران در هفته منتهی به ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۹ موفق به فروش ۵.۸۵۰ میلیارد ریال انواع محصولات شده که این میزان فروش نسبت به هفته قبل از آن تغییری را نشان نمی‌دهد.

در هفته گذشته شاهد عرضه و معامله ۳.۷۲۰ هزار تن کاتد مس توسط این شرکت بودیم. نرخ فروش هر تن کاتد مس این شرکت با توجه به افزایش نرخ جهانی مس و همچنین افزایش دلار در سامانه نیما به بیش از ۲۰ هزار تومان مجددا با افزایش قیمت همراه بود و به ۱۳۹ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان به ازای هر تن رسید. این نرخ در مقایسه با هفته قبل از آن افزایش ۶ درصدی را نشان می‌دهد. به این ترتیب در دو هفته گذشته رشد ۱۰ درصدی نرخ فروش و در ماه گذشته رشد ۱۸ درصدی نرخ فروش کاتد مس این شرکت را شاهد بوده ایم.

در جدول زیر آمار معاملات کاتد مس شرکت ملی صنایع مس ایران ارائه شده است:

افزایش ۱۸ درصدی نرخ کاتد مس در یک ماه گذشته

همچنین در نمودار زیر روند تغییر نرخ فروش کاتد مس این شرکت طی ۶ ماه اخیر ارائه شده که شاهد ثبت بالاترین نرخ فروش محصول کاتد این شرکت در بورس کالا در هفته گذشته هستیم.

افزایش ۱۸ درصدی نرخ کاتد مس در یک ماه گذشته

همچنین در ادامه نمودار فروش هفتگی این شرکت در بورس کالا طی سه ماه اخیر ارائه شده است. جمع کل ارزش معاملات این شرکت از ابتدای سال تا پایان هفته دوم شهریور ماه به حدود ۷۸ هزار میلیارد ریال رسید.


همان گونه که در نمودار نیز مشخص است شاهد رشد ارزش معاملات هفتگی شرکت در دو هفته اخیر و در مقایسه با متوسط ماه‌های گذشته هستیم.

افزایش ۱۸ درصدی نرخ کاتد مس در یک ماه گذشته

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: