تعداد بازدید : ۳۱۹۸
کد خبر : ۲۲۷۳۱۶
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز تاکید کرد:
۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
مدیرسرمایه‌گذاری شرکت سبدگردان کوروش گفت: در گروه پتروشیمی به خصوص برخی تولیدکنندگان اوره و متانول سهم های مناسبی برای سرمایه گذاری وجود دارد. همچنین بعضی سهم های گروه سنگ آهنی و بانکی و حمل و نقل هم با دید حقوقی، خریدنی است.

بازار سرمایه به تعادل رسیده/سهم های خریدنی بازار را بشناسید

به گزارش بورس نیوز بازار امروز سرخ و سبز را در کنار هم دارد و با وجود آنکه شاخص کل به مدد رشد نمادهایی مثل "فارس" ، "کگل" ، "وبصادر" و "وبملت" و... تا این لحظه بیش از ۵ هزار واحد رشد کرده، شاخص کل هم وزن اما منفی است و "فولاد" و "فملی" و "حکشتی" و... رنگ سرخ به بازار داده اند.

محمد نوربخش مدیرسرمایه‌گذاری شرکت سبدگردان کوروش در گفتگو با بورس نیوز در خصوص وضعیت بازار سرمایه بیان کرد: بازار سرمایه در حال حاضر وضعیت متعادلی دارد و مثبت و منفی های بازار در کنار هم، نشان از اوضاع متعادل بازار دارد. قرار نیست کلیت بازار هر روز سبز بوده و صف خرید باشد

وی افزود: نمیتوان گفت کلیت بازار سرمایه در قیمت های فعلی ارزنده هست یا نه. بعضی سهم های بازار برای سرمایه گذاری جذاب نیستند و در مقابل، سهم هایی هم هستند که برای خرید ارزنده هستند. انتخاب سهم مناسب برای سرمایه گذاری باید بر اساس تحلیل صورت بگیرد و دیگر نمی توان انتظار داشت تمام بازار یکباره و بی دلیل رشد کند. اگر با نگاه تحلیلی در بازار سرمایه، سرمایه گذاری کنیم؛ اتفاقا باید بازار مثبت و منفی را در کنار هم داشته باشد تا فرصت خرید ایجاد کند.

این کارشناس بازار سرمایه در معرفی گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری گفت: در گروه پتروشیمی به خصوص برخی تولیدکنندگان اوره و متانول سهم های مناسبی برای سرمایه گذاری وجود دارد. همچنین بعضی سهم های گروه سنگ آهنی و بانکی و حمل و نقل هم با دید حقوقی، خریدنی است.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
آقای............. .به قیافه ت میخوره اینکاره باشی.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
یه فکری بحال وپترو سرمایه گذاری پتروشیمی کنید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
چه عجب یعنی دیگر تر و خشک با هم نمی سوزد و باید با تحلیل خرید کرد نه کیلویی و تلگرامی این خیلی عالی ایست با سوادان بورس را از بیسوادان جدا کردن است انتخاب سهام باید با تحلیل و ارزنده گی سهام صورت گیرد و این درست است و رمز پویایی بورس هم همین است
کارشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
بقیه بازار هم که کون لقشون و کس خارشون منجمله گروه قندی و منجمله قثابت
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
شایسته سایت شما نیست هر چیزی را چاپ کنید !!!!؟؟؟؟
ارسلان
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
گروه دارویی عملکردسان تماشایی است .نرخ داروی تمام شرکتهای دارویی مکرر روند افزایشی وتعداد بیماران در ایران وفروش دارو افزایشی ولی سهام دارویی صف فروش وحجم معاملات کم !!!عجیب نیست ؟؟؟
حمزه غفاری
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
سلام . فعلا بازار سرمایه در برخی نمادها نیاز به اصلاح و در برخی نمادها نیاز به ریزش دارد .فعلا زمان نقد ماندن و نظاره کردن بازار است . کت شلوار قشنگ آقای کارشناس چشمان منو بیشتر خیره کرد تا نظر کارشناسیش.
پاسخ ها
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
من فقط موندم شما شلوارشو از کجا دیدی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: