تعداد بازدید : ۴۰۶۸
کد خبر : ۲۲۸۰۸۹
۱۸۲درصد افزایش سرمایه‌گذاری‌ها نسبت به ۶ماهه سال گذشته؛
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵
"صبا" در شهریورماه بیشترین حجم سرمایه‌گذاری را در بخش «محصولات شیمیایی» داشته که در قیاس با شهریور سال گذشته به میزان ۴۴۹درصد رشد و در بخش «استخراج کانه‌های فلزی» نیز در همین بازه زمانی ۱۱۹درصد رشد را به ثبت رسانده است.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری صبا تأمین "صبا" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به ۹۹.۰۶.۰۱، مجموع سرمایه‌گذاری خود را «پذیرفته شده در بورس» و «خارج از بورس» در پایان شهریور ماه مبلغی بالغ بر ۸۴.۵۳۲.۴۰۷ میلیون ریال به ثبت رسانده که در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته ۱۸۲درصد افزایش سرمایه‌گذاری داشته است.

میزان بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌های این شرکت در بخش «پذیرفته شده در بورس» در شهریور ماه مجموعاً ۶۳.۸۶۴.۱۳۵ میلیون ریال بوده که به نسبت دوره مشابه در سال گذشته ۱۳۵ درصد افزایش را از آن خود کرده و همچنین سرمایه‌گذاری‌های این شرکت در «بخش خارج از بورس» مبلغی بالغ بر ۲۰.۶۶۸.۲۷۲ میلیون ریال بوده که به نسبت شهریور ماه سال گذشته ۶۵۶ درصد افزایش را تجربه کرده است.

۱۸۲درصد افزایش سرمایه گذاری به نسبت شهریور ماه سال گذشته

"صبا" در شهریورماه بیشترین حجم سرمایه‌گذاری را در بخش «محصولات شیمیایی» با بهای تمام شده ۳۳.۷۱۹.۸۸۲ میلیون ریال داشته که در قیاس با شهریور سال گذشته به میزان ۴۴۹درصد رشد را در کارنامه خود به ثبت رسانده و همچنین بخش «استخراج کانه‌های فلزی» رده دوم سرمایه‌گذاری در این ماه را با ۲۲.۶۵۵.۲۲۲میلیون ریال در اختیار داشته که در مقایسه با دوره یکسان سال مشابه به میزان ۱۱۹درصد افزایش را در دستور کار خود قرار داده است.

۱۸۲درصد افزایش سرمایه گذاری به نسبت شهریور ماه سال گذشته

بر اساس این گزارش، تعدادی از سرمایه‌گذاری‌های "صبا" را در بخش‌های «اوراق مشارکت و سپرده‌های بانکی»، «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» نظاره می‌کنیم که در شهریور ماه مجموعاً این دو بخش ۱۳.۳۰۲.۵۷۶ میلیون ریال را به خود اخصاص داده اند و همینطور این دو بخش در قیاس با ماه گذشته حدودا ۱۷درصد کاهش را در برداشته است.

۱۸۲درصد افزایش سرمایه گذاری به نسبت شهریور ماه سال گذشته

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: