تعداد بازدید : ۶۰۳
کد خبر : ۲۲۸۱۵۹
نرخ کاتد مس به ۱۴۴ میلیون تومان به ازای هر تن رسید؛
۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
نرخ فروش هر تن کاتد مس این شرکت با توجه به افزایش نرخ جهانی مس و همچنین افزایش دلار در سامانه نیما به بیش از ۲۴ هزار تومان مجددا با افزایش قیمت همراه بود و به ۱۴۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به ازای هر تن رسید.

افزایش بیش از ۲۱ درصدی نرخ کاتد مس در شهریور ماه

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بر اساس معاملات صورت گرفته در بورس کالا، شرکت صنایع ملی مس ایران در هفته منتهی به اول مهر ماه ۱۳۹۹ موفق به فروش ۹.۶۸۲ میلیارد ریال انواع محصولات شده که این میزان فروش نسبت به هفته قبل از آن رشد در حدود ۵۰ درصدی را نشان می‌دهد. عرضه محصول کاتد مس این شرکت در هفته گذشته در دو مرحله صورت گرفت و علت افزایش عرضه‌های این شرکت نیز ناشی از این مورد است.

در هفته گذشته شاهد عرضه و معامله ۶.۷۲۰ هزار تن کاتد مس توسط این شرکت بودیم. نرخ فروش هر تن کاتد مس این شرکت با توجه به افزایش نرخ جهانی مس و همچنین افزایش دلار در سامانه نیما به بیش از ۲۴ هزار تومان مجددا با افزایش قیمت همراه بود و به ۱۴۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به ازای هر تن رسید. این نرخ در مقایسه با هفته قبل از آن افزایش یک درصدی را نشان می‌دهد. به این ترتیب در شهریور ماه شاهد رشد در حدود ۲۱ درصدی نرخ کاتد مس این شرکت بوده ایم.

در جدول زیر آمار معاملات کاتد مس شرکت ملی صنایع مس ایران ارائه شده است:

افزایش بیش از ۲۱ درصدی نرخ کاتد مس در شهریور ماه

همچنین در نمودار زیر روند تغییر نرخ فروش کاتد مس این شرکت طی ۶ ماه اخیر ارائه شده که شاهد ثبت بالاترین نرخ فروش محصول کاتد این شرکت در بورس کالا در هفته گذشته هستیم.

افزایش بیش از ۲۱ درصدی نرخ کاتد مس در شهریور ماه

همچنین در ادامه نمودار فروش هفتگی این شرکت در بورس کالا طی سه ماه اخیر ارائه شد و جمع کل ارزش معاملات این شرکت از ابتدای سال تا پایان شهریور ماه به حدود ۹۴ هزار میلیارد ریال رسید.

همان گونه که در نمودار نیز مشخص است در هفته پایانی شهریور ماه شاهد ثبت بیشترین ارزش معاملات این شرکت در سه ماه اخیر بوده ایم و فروش‌های محقق شده در شهریور ماه رشد محسوسی را نسبت به دو ماه قبل از آن نشان می‌دهد.

افزایش بیش از ۲۱ درصدی نرخ کاتد مس در شهریور ماه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: