تعداد بازدید : ۴۵۶
کد خبر : ۲۲۸۲۰۵
گزارش‌های ۶ماهه این شیشه‌فروش آمد؛
۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
این شرکت در شهریورماه با ثبت فروشی ۳۰۵.۸۴۹ میلیون ریالی خود، افزایشی در حدود ۲۵میلیارد ریالی را در مقایسه با مردادماه به ثبت رسانده که عمدتا مربوط به افزایش مقادیر فروش است.

رشد نامحسوس نرخ‌های فروش

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در شرایطی که شاهد افت در حدود ۵۰ درصدی قیمت سهام شرکت شیشه همدان بودیم، گزارش عملکرد شهریور ماه این شرکت حاکی از رشد نامحسوس نرخ‌های فروش محصولات اصلی این شرکت در مقایسه با مرداد ماه دارد.

رشد نامحسوس نرخ‌های فروش

بر اساس آخرین گزارش عملکرد ماهیانه، این شرکت در شهریور ماه با ثبت فروشی ۳۰۵.۸۴۹ میلیون ریالی خود، افزایشی در حدود ۲۵ میلیارد ریالی را در مقایسه با مرداد ماه به ثبت رسانده که عمدتا مربوط به افزایش مقادیر فروش است.

بر اساس این گزارش، شرکت شیشه همدان در سه ماه نخست سال مالی منتهی به ۳۱/۰۳/۱۴۰۰ موفق به فروش ۲۰.۰۲۵ تن انواع ظروف شیشه‌ای بسته بندی و... شده که این مقدار فروش منجر به تحقق درآمدی ۸۹۵ میلیارد ریالی شده است.

رشد نامحسوس نرخ‌های فروش

همانگونه که درجدول بالا مشاهده می‌شود، مجموع فروش مقداری و مبلغی این شرکت در ماه نخست سال جاری در مقایسه با سال مالی گذشته عمدتا تاثیر پذیر از مقادیر فروش این شرکت بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: