تعداد بازدید : ۴۱۵
کد خبر : ۲۲۸۲۸۶
در پی بازدید مسئولین ذوب آهن اصفهان از شرکت زغال سنگ کرمان مطرح شد:
۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۶
مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره و جمعی از دیگر مسئولین ذوب آهن اصفهان دوم و سوم مهرماه با حضور در شرکت معادن زغالسنگ کرمان، ضمن نشست با مسئولین این شرکت، از معادن مذکور  بازدید نموده و روند اجرای تفاهم نامه اخیر بین این دو شرکت را پیگیری کردند.


در این نشست که با حضور باقر نیک طبع مدیرعامل، هیئت مدیره و کارشناسان معدنی شرکت معادن زغال سنگ کرمان برگزار گردید،  مدیرعامل ذوب آهن اصفهان گفت: حدود ۱۵ درصد از نیاز زغالسنگ ذوب آهن اصفهان از کرمان تامین می‌شود و با وجود پتانسیل بالایی که در محدوده‌های شناسایی شده کرمان وجود دارد،   هدف گذاری ما برای ۳۰ درصد است. در واقع از مجموع یک میلیون و هفتصد هزار تن نیاز ذوب آهن اصفهان به کنسانتره زغالسنگ  می‌توان، ۵۰۰ هزار تن را از کرمان تامین نمود.
وی افزود: از نظر کمی و کیفی علاقمند هستیم سهم زغالسنگ کرمان در تامین مواد اولیه ذوب آهن اصفهان افزایش یابد. با سرمایه گذاری‌ها امیدواریم نیمه مکانیزه شدن معادن زغالسنگ کرمان و افزایش راندمان زغال شویی‌ها را شاهد باشیم.
علی احمدیان رئیس هیئت مدیره ذوب آهن اصفهان نیز  افزایش تولید زغالسنگ کرمان برای مجموعه ذوب آهن اصفهان را امر بسیار مهمی دانست و  یادآور شد: زغالسنگ کرمان قطب اصلی تولید زغالسنگ کشور است و مدیریت جدید این شرکت زغالسنگ،  عامل بسیار اثر گذاری جهت رسیدن به اهداف این مجموعه است.
مدیرعامل شرکت زغال سنگ کرمان نیز با اشاره به اینکه این شرکت هم اکنون  سالانه حدود ۸۰۰ هزار تن زغال را بهره برداری می‌کند و رکورد ماه گذشته این شرکت در کنسانتره زغال،   ۲۷ هزار تن بوده است، گفت: طی بازدید از تعدادی از معادن، مفاد تفاهم نامه‌ای که در ذوب آهن اصفهان منعقد شد اجرایی می‌گردد و سرمایه گذاری مشترک صورت می‌گیرد که یکی از دستاورد‌های آن اشتغالزایی برای استان کرمان است.
 در این جلسه مهرداد تولائیان معاون بهره برداری، محمد جعفر صالحی معاون خرید و علیرضا رضوانیان مدیر تولیدات کک و مواد شیمیایی ذوب آهن اصفهان نیز ضمن ارائه گزارش، آمادگی   همکاری جهت رونق بخشیدن به تفاهم ایجاد شده بین شرکت زغالسنگ کرمان و ذوب آهن اصفهان را اعلام کردند.
شایان ذکر است، نشست و بازدید مذکرو در پی تفاهم نامه فیمابین ذوب آهن اصفهان با شرکت زغال سنگ کرمان انجام شد و  راهکار‌های ممکن در جهت افزایش کمی و کیفی تولید زعال سنگ کک شو، توسعه و تعمیق مشارکت‌های علمی و فنی در جهت شناسایی و تولید زغال سنگ مورد نیاز جهت پروژه PCI  با توجه به در اختیار داشتن بزرگترین معدن زغال سنگ حرارتی مورد تاکید طرفین واقع گردید.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: