تعداد بازدید : ۱۸۲
کد خبر : ۲۲۸۵۱۷
با پذیرش در بازار فرعی؛
۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌های مجزا از پذیرش ۷ باب واحد تجاری در بازار فرعی این بورس خبر داد.

پذیرش ۷  باب واحد تجاری شهر جدید هشتگرد در بورس کالا

به گزارش بورس نیوز، مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌هایی از تصویب پذیرش ۷ باب واحد تجاری متعلق به شرکت عمران شهر جدید هشتگرد پس از بررسی مدارک و مستندات در دویست و شصت و چهارمین کمیته عرضه مورخ ۱۳۹۹.۰۷.۰۱ در بازار فرعی بورس کالا خبر داد.

براساس این گزارش، شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در حالی با پذیرش این تعداد واحد تجاری آمادگی خود را برای عرضه این تعداد املاک در بازار فرعی بورس کالای ایران اعلام کرده که پیش از این نیز شرکت عمران شهر جدید پردیس اقدام به عرضه یک باب واحد تجاری در این بازار کرد که این ملک با حضور یک خریدار با موفقیت به فروش رسید.

همچنین بانک اقتصاد نوین در شهریور ماه سال جاری اقدام به فروش یک قطعه زمین با کاربری مسکونی تجاری واقع در شهرستان بندرعباس کرد که این زمین نیز به قیمت پایه مورد معامله قرار گرفت.

این املاک در حالی تاکنون در بازار فرعی مورد پذیرش قرار گرفته که در هفته جاری نیز مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران از اعلام آمادگی و ارایه درخواست چند نهاد برای عرضه املاک مازاد در بورس کالا خبر داد و اعلام کرد که در حال حاضر مذاکراتی با بانک‌ها، ستاد اجرای فرمان امام، مجمع جهانی اهل بیت، وزارت دفاع و وزارت صمت برای فروش اموال مازادشان در بورس کالا صورت گرفته و پیشنهاد‌هایی نیز برای پذیرش املاک به این بورس ارسال شده که به نظر می‌رسد، بزودی این املاک با ارایه مدارک و مستندات لازم و پس از پذیرش در بازار فرعی بورس کالا برای عرضه روی میز فروش این بورس بروند.


لازم به ذکر است، ۷ ملک تجاری شرکت عمران شهر جدید هشتگرد در حالی در بازار فرعی بورس کالای ایران پذیرش شده که به زودی جزییات و زمان عرضه این املاک و شرایط خرید آن‌ها از سوی این بورس اعلام می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: