۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
محصول دناپلاس اتوماتیک ایران خودرو، براساس موعد تحویل درحال واگذاری به مشتریان است و عامل اصلی تاخیر در تحویل نیز موضوع قیمت گذاری آن بوده است.

به گزارش بورس نیوز، معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که طبق اعلام قبلی، بالغ بر ۲۵۰۰ دستگاه دناپلاس اتوماتیک به مشتریان تخصیص یافته گفت: دعوتنامه‌های موعد تحویل بهار امسال ارسال شده و خودرو‌ها براساس زمانبندی که به مشتریان اعلام شده در حال واگذاری است و دعوتنامه‌های موعد تحویل تابستان نیز به زودی ارسال خواهد شد.
بابک رحمانی افزود: برنامه تولید روزانه دناپلاس اتومات ۱۶۰ دستگاه است که با توجه به تعهدات موجود و همچنین استقبال بازار از این محصول، در آینده نزدیک تعداد تولید را به روزانه ۲۰۰ دستگاه خواهیم رساند.
وی با بیان این که بخشی از تاخیر صورت گرفته مربوط به فرآیند شماره گذاری خودرو بوده که در اختیار ایران خودرو نیست، تصریح کرد: واگذاری خودرو براساس اولویت زمان ثبت نام درحال انجام است.
وی درباره تحویل محصول به مجلس شورای اسلامی نیز گفت: با شروع هر دوره مجلس شورای اسلامی، به درخواست این نهاد، ناوگان حمل و نقل مجلس نوسازی می‌شود و برهمین اساس، در آغاز مجلس یازدهم نیز با ارسال درخواست از سوی مجلس این اقدام طبق روال دوره‌های گذشته صورت گرفته است.
رحمانی تصریح کرد: افزایش قیمت خودرو در بازار، هیچ گونه منفعتی را متوجه ایران خودرو نخواهد کرد، علاوه بر این که این شرکت برای هر روز تاخیر در تحویل خودرو، مبالغ قابل توجهی را به عنوان جریمه به مشتریان پرداخت می‌کند.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
پس برا من سود داره ک قیمت فروش فوق العاده گرون تر شد!!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: