کد خبر : ۲۲۸۷۲۱
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲

افت نرخ فروش محصولات

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۱۳۰.۰۰۰ تنی وکیوم باتوم از سوی شرکت پالایشگاه اصفهان بودیم که با تقاضای ۱۴۰.۷۵۰ تنی مشتریان مواجه شد که در نهایت تمام ۱۳۰.۰۰۰ تن وکیوم باتوم عرضه شده به فروش رسید که نسبت به هفته منتهی به ۲۷ شهریورماه (با توجه به عدم عرضه در هفنه منتهی به ۴ مهرماه) با رشد ۱۲۰.۰۰۰ تنی همراه بود. همچنین نتیجه رقابت قیمتی مشتریان نیز موجب افت ۲.۵ درصدی قیمت فروش این محصول در مقایسه با هفته پیش از آن شد.

افت نرخ فروش محصولات

لازم به ذکر است، در هفته گذشته شاهد عرضه و معامله لوب ۲۴.۰۰۰ تن لوب کات سبک تولیدی این پالایشگاه در بورس کالا بودیم که این محصول بدون وجود تقاضایی مازاد در قیمت پایه ۵۵ میلیون ریال به ازای هر تن معامله شد.

در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پالایشگاه اصفهان در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات این شرکت در بورس کالا ارائه شده است.

افت نرخ فروش محصولات

افت نرخ فروش محصولات

 رشد ۸ درصدی نرخ فروش وکیوم باتوم پالایشگاه بندرعباس در بورس کالا

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۳۲.۰۰۰ تنی وکیوم باتوم از سوی شرکت پالایشگاه بندرعباس بودیم که با تقاضای ۵۰.۷۰۰ تنی مشتریان مواجه شد که در نهایت ۲۸.۱۰۰ تن از مقدار عرضه شده وکیوم باتوم این پالایشگاه به فروش رسید که در مقایسه با هفته منتهی به ۲۷ شهریور ماه (با توجه به عدم عرضه در هفنه منتهی به ۴ مهرماه) با افزایش ۸.۱۰۰ تنی همراه بود.

افت نرخ فروش محصولات

همچنین، نتیجه عدم رقابت قیمتی مشتریان نیز موجب رشد ۸ درصدی قیمت فروش این محصول در مقایسه با هفته پیش از آن شد.

در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پالایشگاه بندرعباس در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات این شرکت در بورس کالا ارائه شده است.

افت نرخ فروش محصولات

رشد ۴ درصدی نرخ فروش وکیوم باتوم پالایشگاه تهران در بورس کالا

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در هفته منتهی به ۱۰ مهر ماه، ۱۸.۵۰۰ تن وکیوم باتوم از سوی شرکت پالایشگاه تهران در بورس کالا عرضه شد که با تقاضای ۳۱.۱۵۰ تنی و حجم معاملات ۱۸.۵۰۰ تن همراه شد که افزایش ۶.۵۰۰ تنی را نسبت به هفته پیش نشان می‌دهد.

افت نرخ فروش محصولات

این محصول پالایشگاه تهران با قیمت ۴۰.۵۴۴ هزار ریال در تن به فروش رسید که در مقایسه با هفته منتهی به ۴ مهر ماه رشد ۴ درصدی را نشان می‌دهد.

عرضه ۷.۵۰۰ تنی لوب کات سبک پالایشگاه تهران در قیمت‌های ۵۶.۷۵۰ هزار ریال به ازای هر تن در هفته گذشته انجام شد که در مقایسه با هفته پیش بدون تغییر همراه بود.

در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پالایشگاه تهران در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات این شرکت در بورس کالا ارائه شده است.

افت نرخ فروش محصولات

عدم فروش لوب کات سبک "شبریز" در بورس کالا
به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پالایشگاه تبریز در هفته منتهی به ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۹، در مجموع ۱۱.۰۰۰ تن وکیوم باتوم که تقاضای ۲۰.۵۸۰ تنی و حجم معاملات ۱۱.۰۰۰ تنی و با قیمت ۴۰.۸۱۳ هزار ریال به ازای هر تن مورد معامله شد که نسبت به هفته منتهی به ۴ شهریور ماه با رشد ۶.۶ درصدی همراه بود.

افت نرخ فروش محصولات

از طرفی این شرکت پالایشگاهی در هفته گذشته موفق به فروش لوب کات سبک در بورس کالا نشد.

در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پالایشگاه تبریز در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات این شرکت در بورس کالا ارائه شده است.

افت نرخ فروش محصولات

افزایش ۵.۰۰۰ تنی فروش وکیوم باتوم "شراز" در بورس کالا
به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پالایشگاه شیراز در هفته منتهی به ۱۰ شهریور ماه ۱۳۹۹، در مجموع ۱۰.۰۰۰ تن وکیوم باتوم را با قیمت پایه ۳۸.۸۸۹ هزار ریال به ازای هر تن عرضه کرد که تقاضای ۱۹.۱۰۰ تنی این محصول منجر به معامله ۱۰.۰۰۰ تنی در قیمت ۳۸.۰۱۲ هزار ریال در هر تن شد که نسبت به هفته پیش با رشد یک رصدی همراه بود.

افت نرخ فروش محصولات

همچنین میزان فروش وکیوم باتوم این شرکت پالایشگاهی نسبت به هفته ۳ مهر ماه با افزایش ۵.۰۰۰ تنی همراه شد.
در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پالایشگاه شیراز در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات این شرکت در بورس کالا ارائه شده است.

افت نرخ فروش محصولات

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.