تعداد بازدید : ۵۲۲۴
کد خبر : ۲۲۸۸۴۱
تابستان، شیرین تمام شد؛
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴
در سال جاری رشد قابل تحسینی را در بخش درآمد حاصل از فروش شارژ تلفن همراه میبینیم اما؛ این موضوع در سال گذشته کفه ترازو را برای بخش «اجاره دستگاه‌های کارتخوان و خالص کارمزد دریافتی از عملیات شاپرک و شتاب» سنگین‌تر کرده بود.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان " رتاپ " در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریور ماه سال جاری، میزان درآمد شناسایی شده در این دوره را مبلغی بالغ بر ۱.۸۲۵.۰۲۵ میلیون ریال برآورد کرده که بیشترین سهم در این سرمایه گذاری را «درآمد حاصل از فروش شارژ تلفن همراه» در اختیار داشته است.

"رتاپ" در شهریور‌ماه نسبت سال گذشته به میزان ۸۹ درصد رشد را در بخش درآمدهای شناسایی شده دنبال کرده و در دوره ۶ماهه ابتدایی سال جاری نیز این شرکت، مبلغ ۹.۹۰۴.۲۱۸ میلیون ریال درآمد را شناسایی کرده که در مقایسه با ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته ۱۱۷درصد افزایش به همراه داشته است.

طبق این گزارش، شرکت "رتاپ" در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری بیشترین میزان درآمد شناسایی شده را از بخش «درآمد حاصل از فروش شارژ تلفن همراه» کسب کرده و به همین جهت نگاهی خواهیم داشت به نمودار این بخش و مقایسه آن با ۶ ماهه ابتدایی سال گذشته که نظاره گر رشد چشمگیر در این حوزه هستیم:

بر پایه این گزارش، همانطور که در نمودار بالا در سال جاری رشد قابل تحسینی را در بخش درآمد حاصل از فروش شارژ تلفن همراه میبینیم اما؛ این موضوع در سال گذشته کفه ترازو را برای بخش «اجاره دستگاه‌های کارتخوان و خالص کارمزد دریافتی از عملیات شاپرک و شتاب» سنگین‌تر کرده بوده، زیرا که بیشترین سهم را در این دوره داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: