تعداد بازدید : ۱۹۵
کد خبر : ۲۲۹۰۲۰
در سال جهش تولید صورت گرفت:
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
با تلاش همدلانه کارکنان و زنجیره تامین، تولید روزانه سایت ایران خودرو مازندران به ۱۶۵ دستگاه خودرو افزایش یافته است.

به گزارش بورس نیوز، امید حسینی نژاد، مدیرعامل ایران خودرو مازندران افزود: از ابتدای امسال تا دهه نخست مهرماه تعداد ۱۶ هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو در این سایت، تولید شده که در مدت مشابه سال گذشته این عدد ۱۱ هزار و ۲۰۰ دستگاه بوده است.
وی همچنین گفت: بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه از خودرو‌های تولیدی سایت مازندران تحویل مشتریان شده است. درحال حاضر هر روز و حتی در روز‌های تعطیل نیز خودرو‌های آماده برای مشتریان بارگیری و حمل می‌شود و این آمار به‌صورت لحظه‌ای در حال افزایش است.
حسینی نژاد تصریح کرد: در جهت رفاه حال مشتریان و تسریع در تحویل خودرو، امکان تحویل خودرو در محل کارخانه نیز فراهم شده است. درحال حاضر کارکنان این سایت حتی در روز‌های تعطیل برای رفع کسری و تجاری‌سازی خودرو‌ها در محل کار حضور دارند تا خودرو‌ها زودتر تحویل مشتریان شود.
وی عمده قطعات کسری در خودرو‌های ناقص را مربوط به قطعات حساس مانند پمپ هیدرولیک، مدولاتور، ایربگ و کاتالیست دانست و تصریح کرد: آخرین وضعیت خودرو‌های دارای کسری و یا تجاری شده به‌صورت منظم به نهاد‌های نظارتی اطلاع رسانی می‌شود.
حسینی نژاد افزود: تولیدات قطعه‌سازانی که در استان مازندران فعالیت می‌کنند، در خط تولید ایران خودرو مازندران مصرف می‌شود که همین موضوع، اشتغال غیر مستقیم زیادی ایجاد کرده است.
وی با اشاره به حساسیت ویژه‌ای که در حوزه کیفیت محصولات وجود دارد، عنوان کرد: در همین راستا، سایت خودروسازی مازندران، سومین ستاره کیفی خودروی پارس با موتور تی. یو.۵ را از شرکت بازرسی مهندسی ایران دریافت کرده است. درحال حاضر تمامی محصولات پارس تولیدی این سایت دارای سه ستاره کیفیت هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: