در سال جهش تولید صورت گرفت:
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰
با تلاش همدلانه کارکنان و زنجیره تامین، تولید روزانه سایت ایران خودرو مازندران به ۱۶۵ دستگاه خودرو افزایش یافته است.

به گزارش بورس نیوز، امید حسینی نژاد، مدیرعامل ایران خودرو مازندران افزود: از ابتدای امسال تا دهه نخست مهرماه تعداد ۱۶ هزار و ۱۰۰ دستگاه خودرو در این سایت، تولید شده که در مدت مشابه سال گذشته این عدد ۱۱ هزار و ۲۰۰ دستگاه بوده است.
وی همچنین گفت: بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه از خودرو‌های تولیدی سایت مازندران تحویل مشتریان شده است. درحال حاضر هر روز و حتی در روز‌های تعطیل نیز خودرو‌های آماده برای مشتریان بارگیری و حمل می‌شود و این آمار به‌صورت لحظه‌ای در حال افزایش است.
حسینی نژاد تصریح کرد: در جهت رفاه حال مشتریان و تسریع در تحویل خودرو، امکان تحویل خودرو در محل کارخانه نیز فراهم شده است. درحال حاضر کارکنان این سایت حتی در روز‌های تعطیل برای رفع کسری و تجاری‌سازی خودرو‌ها در محل کار حضور دارند تا خودرو‌ها زودتر تحویل مشتریان شود.
وی عمده قطعات کسری در خودرو‌های ناقص را مربوط به قطعات حساس مانند پمپ هیدرولیک، مدولاتور، ایربگ و کاتالیست دانست و تصریح کرد: آخرین وضعیت خودرو‌های دارای کسری و یا تجاری شده به‌صورت منظم به نهاد‌های نظارتی اطلاع رسانی می‌شود.
حسینی نژاد افزود: تولیدات قطعه‌سازانی که در استان مازندران فعالیت می‌کنند، در خط تولید ایران خودرو مازندران مصرف می‌شود که همین موضوع، اشتغال غیر مستقیم زیادی ایجاد کرده است.
وی با اشاره به حساسیت ویژه‌ای که در حوزه کیفیت محصولات وجود دارد، عنوان کرد: در همین راستا، سایت خودروسازی مازندران، سومین ستاره کیفی خودروی پارس با موتور تی. یو.۵ را از شرکت بازرسی مهندسی ایران دریافت کرده است. درحال حاضر تمامی محصولات پارس تولیدی این سایت دارای سه ستاره کیفیت هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " کفرآور " در سومین روز آبان

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های سیمان شرق در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ برگزار خواهد شد.

" کهمدا " در مجمع ۴۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت شیشه همدان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.

" ومهان " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع " شفن " با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: