تعداد بازدید : ۱۵۲۷
کد خبر : ۲۲۹۱۰۸
گزارش پنج‌‌ونیم عصر؛
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به پیرمرد‌های امروز بازارسرمایه که به‌فکر ته‌دیگ ارث از خورشت حقیقی‌ها افتاده‌اند تا ستاره‌ای که می‌خواهند بعد از دارا‌ها به تابلو بچسبانند.

پیرمردهای دَم تابلو حقیقی

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها در خصوص نخستین درگوشی که شنیده، پیرمرد‌های بازارسرمایه تماما بدنبال آنند که با عنوان "مجمع سهامداران حقیقی" چه بره‌کشونی که نمی‌توان کرد، پازل‌هایی را مانند دومینو کنار هم کاشتند تا این نهالی که تازه چاله آن برای کاشتن، حفر شده، بذری نیز از این پیرمرد‌ها داشته باشد.

سخنگوی ما گفته، خیلی‌ها به‌دنبال آن هستند که پشت‌وانت این مجمع بنشینند و برای سایر رفقای خود می‌خواهند دست تکان دهند که دیدی، به نام دیگران و به کام ما شد.

ستاره‌ای بر دل تابلو
امروز از وسط پارک پاستور، رئیس باب‌همایون‌نشین خبری آورد که فلان‌جای ستاره‌دار می‌خواهد در تابلوی معروف سعادت‌آباد نمایان شود، رفیق‌جان هنوز اون پالایشی که دارا و ندار رو یهو آتیش زد را فراموش نکرده‌ایم؛ لطفا یکی یکی سورپرایزمان کنید.

بانک پیازی ...
سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که صورت‌های مالی اغلب بانک‌ها مثل پیاز لایه به لایه بوده و با هر لایه آن اشک آدمیزاد جوری در میاد که گویا بر عزا نشسته‌ایم، اما همین پیاز سلطان آشپزخانه‌هاست، حال این آشپزخانه برای بانک‌هاست که طعم آن بو را از هوش و سر ما می‌پراند.

برای مثال، لایه‌های پیاز یکی از بانک‌ها را باز می‌کنیم، پیاز دیگری زاییده شده و حدود ۸۰ درصد سپرده‌های بانکی در این لایه‌ها قرار دارد و هی با یکدیگر ادغام و منفک می‌شوند و آبی هم از آب تکان نمی‌خورد؛ فقط در یک فقره طی ۲ماه از سال گذشته، ۲۵شرکت با یکدیگر ادغام شدند که ماحصل آن، ۳شرکت شد.
باشد که گریه پیاز بر تن سپرده‌گذاران ننشیند.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
جناب پنج ونیم نویس لطفا ساعت شش ونیم عصر هم یک شفاف سازی و رفع ابهام واسه ساعت قبلی قلمی کنید !!!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: