کد خبر : ۲۲۹۱۴۰
عرضه‌های ضعیف فولاد خراسان در بورس کالا؛
۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۹
به نظر می‌رسد که در هفته‌های پیش رو نیز با توجه به تغییرات فرمول تعیین نرخ پایه و بسته شدن سقف قیمتی محصولات فولادی در بورس کالا، شاهد ادامه افت قیمت‌ها در این محصول باشیم.

افت ۱۶ درصدی نرخ شمش فولاد

 

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد خراسان در هفته گذشته عرضه‌های ضعیفی را در بورس کالا ثبت نمود و تنها عرضه‌ی ثبت شده این شرکت در این هفته مربوط به عرضه و فروش ۳.۶۰۰ تن شمش فولاد بود.

نرخ متوسط هر تن از این محصول که با توجه به محدود شدن خریداران بدون رقابت خاصی صورت گرفت معادل ۹۱ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال به ازای هر تن بود. این نرخ نسبت به هفته قبل از آن کاهش سنگین و محسوس ۱۶ درصدی را نشان می‌دهد. ارزش این عرضه به حدود ۳۳۰ میلیارد ریال رسید تا به این ترتیب شاهد افت سنگین ارزش معاملات هفتگی این شرکت در بورس کالا باشیم.

به نظر می‌رسد که در هفته‌های پیش رو نیز با توجه به تغییرات فرمول تعیین نرخ پایه و بسته شدن سقف قیمتی محصولات فولادی در بورس کالا، شاهد ادامه افت قیمت‌ها در این محصول باشیم.

در نمودار زیر روند ارزش معاملات این شرکت در بورس کالا طی سه ماه گذشته ارائه شده است. همان گونه که در نمودار نیز مشخص است شاهد افت محسوس ارزش معاملات هفته گذشته در مقایسه با هفته‌های پیش از آن هستیم.

افت ۱۶ درصدی نرخ شمش فولاد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.