تعداد بازدید : ۳۰۶۵
کد خبر : ۲۲۹۱۵۰
سودسازی ۱۱۳درصدی نسبت به سال گذشته؛
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
شرکت هلدینگ خلیج فارس در سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده موفق به کسب سود خالص ۲۰۹ هزار و ۶۲۹ میلیارد ریال شده است.

کسب سود ۱.۴۶۱ ریالی به ازای هر سهم

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت هلدینگ خلیج فارس در سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده موفق به کسب سود خالص ۲۰۹ هزار و ۶۲۹ میلیارد ریال شده که این سود که معادل ۱.۴۶۱ ریال به ازای هر سهم بوده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۱۳ درصدی را نشان می‌دهد.

کسب سود ۱.۴۶۱ ریالی به ازای هر سهم

سود ناشی از درآمد سود سهام محقق شده به مبلغ ۱۳۵ هزار و ۴۹۲ میلیارد ریال شناسایی شده و شرکت‌های اصلی زیرمجموعه که بخش اصلی سود سهام را محقق کرده اند در جدول زیر ارائه شده است.

کسب سود ۱.۴۶۱ ریالی به ازای هر سهم

همچنین در بخش سود ناشی از فروش سهام مبلغ ۷۶ هزار و ۴۹ میلیارد ریال شناسایی شده که بخش مهمی از این درآمد از محل سود فروش سهام پتروشیمی هنگام به ارزش ۲۳ هزار و ۲۴۲ میلیارد ریال، پتروشیمی نوری به ارزش ۱۰.۳۱۰، پتروشیمی تندگویان ۳۰.۲۸۶ میلیارد ریال، پتروشیمی ونیران آپادانا به مبلغ ۶.۵۵۲ میلیارد ریال بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.