تعداد بازدید : ۲۰۰۳
کد خبر : ۲۲۹۱۵۲
کسب سود ۱.۲۵۳ ریالی به ازای هر سهم؛
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
درآمد‌های عملیاتی محقق شده شرکت که ناشی از فروش در حدود ۷۴ هزار تن انواع شیشه بوده به ۲ هزار و ۶۴۴ میلیارد ریال رسیده است.

کسب سود ۱.۲۵۳ ریالی به ازای هر سهم

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت شیشه همدان در سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده موفق به کسب سود خالص یک هزار و ۴۴۳ میلیارد ریالی شده و این سود در مقایسه با سال مالی قبل از آن رشد ۴۱ درصدی را نشان می‌دهد.

کسب سود ۱.۲۵۳ ریالی به ازای هر سهم

درآمد‌های عملیاتی محقق شده شرکت که ناشی از فروش در حدود ۷۴ هزار تن انواع شیشه بوده به ۲ هزار و ۶۴۴ میلیارد ریال رسیده که این درآمد نسبت به سال ۹۸ افزایش ۵۴ درصدی را نشان می‌دهد.

سود عملیاتی شرکت که در حدود ۵۰ درصد از درآمد‌های شرکت را شامل می‌شود به یک هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال رسیده که ۷۱ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

همچنین در سال گذشته مبلغ ۲۱۸ میلیارد ریال سود تسعیر و ۹۱ میلیارد ریال سود سپرده بانکی شناسایی شده است. لازم به ذکر است، در حدود ۵ درصد از فروش‌های شرکت به صورت صادراتی بوده است.

متوسط نرخ فروش هر تن شیشه در بازار داخلی در سال مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ معادل ۳۵ میلیون و ۸۰۰ هزار ریال بوده و بر اساس اخرین نرخ ارائه شده در گزارش‌های ماهیانه شرکت که مربوط به شهریور ماه است، نرخ فعلی هر تن شیشه تولیدی شرکت به بیش از ۴۶ میلیون ریال رسیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: