تعداد بازدید : ۲۶۱
کد خبر : ۲۲۹۳۱۳
مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت البرز:
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
با توجه به نوسان در بازار سرمایه، سهام عدالت نیز که تا ۲۰ میلیون تومان ارزش پیدا کرده بود، با کاهش ۵ میلیون تومانی مواجه شد.

طرح جاماندگان سهام عدالت در مجلس بررسی شد

به گزارش بورس نیوز، اکبر حیدری، مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت البرز اظهار کرد: با توجه به نوسان در بازار سرمایه، سهام عدالت نیز که تا ۲۰ میلیون تومان ارزش پیدا کرده بود، با کاهش ۵ میلیون تومانی مواجه شد.

وی با اشاره به اینکه طرح ثبت نام جاماندگان سهام عدالت جهت بررسی به مجلس ارائه شده، افزود: طرح جاماندگان در نوبت رسیدگی مجلس بوده و صددرصد با اکثر آرا مصوب خواهد شد.

مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت البرز ادامه داد: این طرح در کمیسیون اقتصادی بررسی شده و سه ماه پس از تصویب به مرحله اجرا و ثبت نام خواهد رسید.

حیدری خاطرنشان کرد: زنان سرپرست خانوار جامانده از سهام عدالت جز اولویت‌هایی هستند که شرایط ثبت نام برایشان فراهم خواهد شد.

وی بیان کرد: علیرغم کاهش مبلغ سهام عدالت، توصیه می‌کنیم دارندگان سهم خود را نفروشند، چون طبق پیش بینی انجام شده در سال آتی ارزش سهام افزایش چشمگیری خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت تعاونی سهام عدالت البرز تصریح کرد: اگر فردی در صورت ضرورت و نیاز می‌خواهد بخشی از سهام خود را بفروشد، از مراجعه به بانک‌ها خودداری کرده و از کارگزاری‌ها برای فروش اقدام کند.

حیدری گفت: فروش سهام در بانک‌ها با مشکل مواجه می‌شود و بسیاری از گزارش‌ها بیانگر عدم پرداخت درست و به موقع پول توسط بانک‌ها است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: