تعداد بازدید : ۱۷۲۳
کد خبر : ۲۲۹۴۴۷
۳۵درصد افزایش درآمدها از زیر دکل‌ها بیرون زد؛
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
قیمت هر سهم شرکت حفاری شمال در زمان شروع رکود بازار سرمایه در تاریخ ۹۹.۰۵.۱۹ بالغ بر ۲۰.۳۷۰ ریال بوده که در حال حاضر با رکود به وجود آمده در بازار سرمایه قیمت سهام این شرکت با کاهش ۴۴ درصدی در ازای هر سهم رو‌به‌رو بوده است.

۳۵ دصد افزایش درآمد به نسبت سال گذشته

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت حفاری شمال "حفاری" در گزارش فعالیت ماهانه خود منتهی به شهریورماه سال جاری، میزان درآمد حاصل شده از خدمات شرکت خود را مبلغی بالغ بر ۱.۰۰۷ میلیارد ریال گزارش کرده که این مقدار درآمد در مقایسه با ماه گذشته ۴۳درصد رشد داشته که نسبت به سال گذشته افزایش ۳۵ درصدی را تجربه کرده است.

شرکت "حفاری" در شهریورماه سال جاری، بیشترین میزان درآمد حاصل شده را از بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۱» با مبلغ  ۳۴۹.۵۰۵ میلیون ریال به ثبت رسانده که در مقایسه با ماه گذشته ۶۵ درصد افزایش درآمد کسب کرده است.

جایگاه بعدی کسب درآمد در شهریورماه سال جاری را بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۲» با مبلغ ۲۶۳.۱۰۶ میلیون ریال در اختیار گرفته که نسبت به ماه گذشته ۲۲ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

بر اساس این گزارش، شرکت حفاری شمال در دوره ۶ ماهه نخست سال جاری مبلغی بالغ بر ۳.۹۰۵ میلیارد ریال درآمد را به ثبت رسانده که نسبت به ۶ ماهه نخست سال گذشته ۱۸ درصد افزایش درآمد را برای سهامداران خود به ارمغان آورده است.

۳۵ دصد افزایش درآمد به نسبت سال گذشته

طبق این گزارش، درآمد حاصل شده شرکت حفاری شمال در ۶ ماهه نخست سال جاری روند مثبت و صعودی را به همراه داشته و حال خوبی را برای سهامداران خود رقم زده است.

بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۱» در ۴ ماهه اخیر روند صعودی را به ثبت رسانده است.

نمودار روند درآمد حاصل شده "حفاری" در ۶ ماهه نخست سال جاری:

۳۵ دصد افزایش درآمد به نسبت سال گذشته

بر اساس این گزارش، بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۱» بیشترین میزان درآمد را در شهریورماه داشته و به همین منظور نگاهی خواهیم داشت به روند میزان درآمد این بخش که از خردادماه سال جاری به مجموعه درآمد‌های این شرکت اضافه شده است:

۳۵ دصد افزایش درآمد به نسبت سال گذشته

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: