تعداد بازدید : ۲۴۹۹
کد خبر : ۲۲۹۵۳۳
۳۰ درصد افزایش درآمد در نیمه نخست سال جاری؛
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
بیشترین خدمات ارائه شده شرکت ارتباطات سیار ایران در بخش‌های «درآمد کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» و «درآمد کارکرد مشترکین دائمی» بوده و این دو بخش توانسته اند با رقابتی که با هم دارند روند افزایشی را ایجاد کنند.

افزایش درآمد شناسایی شده

به گزارش گروه تحقیق بورس‌نیوز، شرکت ارتباطات سیار ایران "همراه" در گزارش فعالیت ماهانه خود در شهریورماه سال جاری، میزان درآمد شناسایی شده خود را بر اساس خدمات و یا فروش‌های ارائه شده به مشتریان را مبلغی بالغ بر ۲۰.۰۱۹.۱۱۱ میلیون ریال ثبت کرده است.

درآمد شناسایی شده شرکت "همراه" در شهریورماه نسبت به ماه گذشته ۱.۴۶ درصد افزایش را تجربه کرده و در تمامی بخش‌های خدمات و فروش این رشد را مشاهده می‌کنیم.

بیشترین میزان ارائه خدمات را بخش های «درآمد کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» و «درآمد کارکرد مشترکین دائمی» با مجموع ۱۸.۷۴۲.۵۷۶ میلون ریال به خود اختصاص داده و توانسته اند که روند رو به رشد خود را همانند ۶ ماهه نخست سال جاری حفظ کنند و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۶۳ درصد افزایش را تجربه کرده است.

افزایش درآمد شناسایی شده

 


طبق این گزارش، بیشترین خدمات ارائه شده شرکت ارتباطات سیار ایران در بخش‌های «درآمد کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» و «درآمد کارکرد مشترکین دائمی» بوده و این دو بخش توانسته اند با رقابتی که با هم دارند روند افزایشی را ایجاد کنند.


نمودار روند ارائه خدمات دو بخش «درآمد کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» و «درآمد کارکرد مشترکین دائمی».

افزایش درآمد شناسایی شده


بر پایه این گزارش، شرکت ارتباطات سیار ایران در ۶ ماهه اخیر روند صعودی قابل قبولی داشته و از ابتدای سال جاری درآمد ۱۰۹.۹۱۳.۰۰۵ میلیون ریالی را از خود به جای گذاشته و توانسته این روند را حفظ کند.

روند میزان درآمد شناسایی شده شرکت "همراه"در ۶ ماهه اخیر.

افزایش درآمد شناسایی شده

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.