تعداد بازدید : ۳۴۷
کد خبر : ۲۲۹۶۶۰
گزارش هفتگی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط (هفته منتهی به ۲۲ مهر ۱۳۹۹)
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
ارزش صندوق‌های مختلط در پایان روز ۲۲ مهر ماه به ۳ هزار و ۵۳۲ میلیارد تومان رسید.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط پرداخته شده است، اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید.

از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق ها، بازدهی هفتگی، ماهیانه و بازدهی یک ساله آن‌ها اشاره نمود. همچنین میزان تغییر در ارزش صندوق طی یک هفته اخیر ارائه شده است. میزان تزریق نقدینگی صورت گرفته طی یک هفته اخیر نیز ارائه شده است.

پس از ارائه جدول، موارد اصلی به صورت جداگانه توضیح داده شده است:

میانگین بازدهی سال صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط به ۱۹۱ درصد رسید

میانگین بازدهی سال صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط به ۱۹۱ درصد رسید

• ارزش صندوق‌های مختلط در پایان روز ۲۲ مهر ماه به ۳ هزار و ۵۳۲ میلیارد تومان رسید. در این هفته و بدون احتساب بازدهی کسب شده در این هفته شاهد خروج ۱۱۴ میلیارد ریال از منابع سرمایه گذاری شده در این صندوق‌ها بودیم.
• صندوق تجربه ایرانیان با خروج ۲۱۱ میلیارد ریالی و صندوق سپهر آتی با خروج ۲۸ میلیارد ریالی بیشترین خروج و ابطال را به خود اختصاص دادند. صندوق‌های توسعه ممتاز و ثروت آفرین پارسیان با ۱۰۹ و ۲۶ میلیارد ریال جذب منابع مالی جدید بهترین عملکرد را از حیث جذب منابع مالی جدید داشتند.


• میانگین بازدهی هفتگی و ماهیانه صندوق‌های مختلط به ۲.۴ و ۱.۱ درصد رسیده است. بهترین عملکرد هفتگی مربوط به صندوق نواندیشان با کسب ۵ درصد بازدهی و پس از آن مربوط به صندوق مشترک پارس با ۴.۲ درصد است. ضعیف‌ترین عملکرد هفتگی نیز مربوط به صندوق سپهر اندیشه نوین و پس از آن صندوق ارمغان یکم ملل به ترتیب با ۰.۷ و ۱ درصد بازدهی است. لازم به ذکر است که در هفته گذشته بازدهی تمامی صندوق‌های مختلط مثبت بوده است.


• همچنین میانگین بازدهی سه ماهه صندوق‌های مختلط در سه ماه منتهی به ۲۲ مهر ۱۳۹۹ به منفی ۴.۴ درصد رسیده است.


• متوسط بازدهی کسب شده توسط این صندوق‌ها در یک سال گذشته به ۱۹۱ درصد رسیده است. بهترین عملکرد سالیانه را همچون هفته‌های گذشته صندوق نواندیشان با ۲۷۳ درصد بازدهی وپس از آن صندوق توسعه پست بانک با ۲۳۳ درصد بازدهی از آن خود نموده اند. ضعیف‌ترین عملکرد سالیانه نیز مربوط به صندوق مشترک کوثر با ۱۲۲ درصد و صندوق گنجینه مهر با ۱۵۴ درصد بازدهی است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: