تعداد بازدید : ۲۸۹
کد خبر : ۲۲۹۷۴۱
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
برخی افراد ایده‌هایی در سر دارند که با نگاه خودشان اگر یک نفر روی آن سرمایه گذای کند قادر خواهند بود تا ایده را به کسب و کار تبدیل کنند. اما بارها اتفاق افتاده که به فرد سرمایه داده شده اما نمی‌داند از کجا شروع کند یا چگونه تیم بسازد.

به گزارش بورس نیوز،  برخی افراد ایده‌هایی در سر دارند که با نگاه خودشان اگر یک نفر روی آن سرمایه گذای کند قادر خواهند بود تا ایده را به کسب و کار تبدیل کنند. اما بارها اتفاق افتاده که به فرد سرمایه داده شده اما نمی‌داند از کجا شروع کند یا چگونه تیم بسازد.

برخی افراد ایده‌هایی در سر دارند که با نگاه خودشان اگر یک نفر روی آن سرمایه گذای کند قادر خواهند بود تا ایده را به کسب و کار تبدیل کنند. اما بارها اتفاق افتاده که به فرد سرمایه داده شده اما نمی‌داند از کجا شروع کند، چگونه تیم بسازد، چگونه بازار هدف خود را شناسایی کند و کلی ابهامات دیگر که مستلزم گذراندن دوره‌های مختلف مثل دوره شکل‌دهی آنلاین هم آوا یا استفاده از تجارت قبلی خود یا دیگران است.

اما اگر فرض را بر این بگذارید که دارای یک تیم ایده کامل و بدون نقص هستید و درحقیقت برای هر سوال سرمایه گذار پاسخ قاطع و سنجیده‌ای دارید، لیست سرمایه گذاران خطرپذیر زیست‌بوم کارآفرینی را برای ارتباط سریع تر با آنها جمع‌آوری کرده‌اید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سرمایه

سرمایه "ددام" فقط ۲۵ درصد افزایش یافت

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت داروسازی زاگرس فارمد پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.
آغاز سوددهی

آغاز سوددهی "فجر" از ابتدای تیرماه

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان زمان پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.

"ثعتما" سرمایه را ۱۰۰ درصد افزایش داد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ساختمانی اعتماد گستر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار شد.

"غمینو" ۶۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت صنایع غذایی مینو شرق در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: