تعداد بازدید : ۳۰۸
کد خبر : ۲۲۹۸۱۴
در جشنواره«۱۰۰ استارتاپ» صورت گرفت؛
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
در رویداد یک روزه مجازی «۱۰۰ استارتاپ»، از مجموع ۴۳ طرح ارسال شده از قزوین سه طرح از نگاه داوران برگزیده شدند.

به گزارش بورس نیوز، «۱۰۰ استارتاپ»، در حالی به کار خود در قزوین پایان داد که از مجموع ۴۳ طرح ارسال شده، سه طرح از نگاه داوران برگزیده و در دستور بررسی موشکافانه سرمایه گذاران قرار گرفتند.

 در رویداد یک روزه مجازی«۱۰۰ استارتاپ»، از بین ۴۳ طرح ارسال شده از استان قزوین، ۶ طرح به داوری راه یافتند و نهایتاً سه تیم از نگاه داوران برای سرمایه‌گذاری برگزیده شدند.

آیکپچا (نرم افزارتولید کد کپچا)، ایلیثیا (گجت پایش سلامت جنین)، اوربی (ساخت ربات‌های اسباب بازی)، ایرسا صنعت شهر (ربات آتش نشان)، برتل (بازی مناسب کودکان اوتیسم) و ایران نگری در حوزه تولید محتوا از جمله تیم‌های حاضر در این رویداد عبارت بودند.

سه تیم ایلیثیا، آی‌کپچا و ایران نگری به عنوان تیم‌های برگزیده انتخاب شدند تا بعد از بررسی موشکافانه توسط سرمایه‌گذاران، نتیجه نهایی سرمایه‌گذاری اعلام شود.

در این رویداد که توسط «۱۰۰ استارتاپ» و با همکاری پارک علم و فناوری استان قزوین، پارادایس هاب قزوین و مرکز فناوری و نوآوری سینتک برگزار شد، داورانی از استان و برخی داوران نیز از نهادهای ملی حضور داشتند، محمدرضا قبادی (مدیر نوین تک)، محمد اسماعیل خانیان (مدیرعامل شتاب‌دهنده نیک استارتر)، شریفی (عضو کمیته سرمایه‌گذاری صندوق بهم)، حمیدرضا پیله‌ور (رئیس مرکز نوآوری پارک علم وفناوری قزوین)، محمد گرویی (مدیر سرمایه‌گذاری مرکز نوآوری نکسترا)، حمید علی بیکی (رییس پارادایس هاب شعبه کشور عمان)، محمد علیمردانی (معاون شتاب‌دهنده نیک استارتر) و سارا عنایتی مدیر شتاب‌دهنده مانا داوران حاضر در این رویداد یک روزه بودند.

گفتنی است تیم‌هایی که برای ارسال طرح‌های کسب و کاری به این رویداد نرسیدند می‌توانند با ارسال طرح‌های خود در سایت «۱۰۰ استارتاپ» در رویداد کشوری که در هفته اول هر ماه برگذار خواهد شد، حضور یابند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.