در عملکرد ۶ماهه ابتدای سال ۹۹
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
رشد ۵۸ درصدی درآمد‌های عملیاتی، ۱۰۰ درصد سود عملیاتی و نزدیک به ۱۶۸ درصد سود خالص نسبت به مدت مشابه سال قبل، عملکرد موفقیت آمیز شرکت همکاران سیستم در نیم سال اول ۹۹ بوده است. نکته قابل توجه اینکه با وجود دغدغه‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، این شرکت با بهره مندی از زیرساخت‌های مناسب خود، توانست به سرعت شرایط ارائه خدمات به شکل دورکاری را برای کلیه پرسنل فراهم کند.

به گزارش بورس نیوز،بر همین اساس هیات مدیره این شرکت پیش‌بینی سود خالص هر سهم (تلفیق) سال ۱۳۹۹ را از ۱.۸۵۰ ریال به ازای هر سهم به ۲.۳۱۰ ریال افزایش داده است) ۲۵% درصد تعدیل مثبت). لازم به ذکر است سود خالص هر سهم در شش ماهه معادل ۱۱۴۸ ریال بوده است و حاشیه سود خالص محقق شده در این دوره نیز ۶۵% بوده است.
در حال حاضر شرکت به واسطه ارائه محصولات ابری و تغییر بخشی از جریان درآمدی از فروش نرم افزار به سمت حق اشتراک و برخورداری از درآمد پایدار و رشدی از محل پشتیبانی، پایداری مناسبی در خطوط درآمدی خود ایجاد کرده است که شرکت را در وضعیت مطلوب سودآوری و نقدینگی قرار می‌دهد. با اتکا به این منابع و تصمیمات هوشمندانه مدیران ارشد، شرکت توانسته است با اقدامات دقیق مانند تخصیص بخشی از این منابع به سبد‌های سرمایه گذاری در بورس، هزینه‌های سرمایه‌ای مرتبط با کسب و کار و حتی استفاده از مازاد آن برای تقسیم سود و ... بهترین استفاده را از این منابع داشته باشد. سود غیر عملیاتی بالای شرکت حاکی از استفاده مطلوب، برنامه ریزی و مدیریت مناسب از این منابع است.
در ادامه، ارائه کلیه محصولات بر بستر ابر و بهبود کاربری و عملکرد سیستم‌های راهکاران از جمله موضوعاتی است که همکاران سیستم تا انتهای سال ۹۹، در دستور کار خود قرار داده است. به علاوه، پیرو اطلاع رسانی پیشین انجام شده، ورود شرکت سپیدار سیستم آسیا) یکی از بهترین و سودآورترین شرکت‌های زیرمجموعه سیستم) در مرحله ثبت نماد بوده و پیش بینی می‌شود در آبان ماه ۹۹ عرضه اولیه سهم صورت پذیرد.
انتظار می‌رود اجرای این سیاست‌ها مانند همیشه بر افزایش رضایت مشتریان و بهبود کیفیت خدمات و در کنار آن رشد سودآوری تاثیر مطلوبی داشته باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"وبملت" در پایان تیرماه به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده بانک ملت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ برگزار می شود.
تقسیم سود ۴۵۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۴۵۰ ریالی در مجمع "هرمز"

مجمع شرکت فولاد هرمزگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "فلوله" در چهاردهم ماه جاری

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت لوله و ماشین سازی اهواز در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ برگزار خواهد شد.

"های وب" در مجمع ۹۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت داده گستر عصر نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ برگزار شد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "فپنتا" تا ۸ روز آینده

مجمع عمومی شرکت صنعتی سپنتا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: