تعداد بازدید : ۱۱۹۴
کد خبر : ۲۳۰۲۲۵
در عملکرد ۶ماهه ابتدای سال ۹۹
۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
رشد ۵۸ درصدی درآمد‌های عملیاتی، ۱۰۰ درصد سود عملیاتی و نزدیک به ۱۶۸ درصد سود خالص نسبت به مدت مشابه سال قبل، عملکرد موفقیت آمیز شرکت همکاران سیستم در نیم سال اول ۹۹ بوده است. نکته قابل توجه اینکه با وجود دغدغه‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، این شرکت با بهره مندی از زیرساخت‌های مناسب خود، توانست به سرعت شرایط ارائه خدمات به شکل دورکاری را برای کلیه پرسنل فراهم کند.

به گزارش بورس نیوز،بر همین اساس هیات مدیره این شرکت پیش‌بینی سود خالص هر سهم (تلفیق) سال ۱۳۹۹ را از ۱.۸۵۰ ریال به ازای هر سهم به ۲.۳۱۰ ریال افزایش داده است) ۲۵% درصد تعدیل مثبت). لازم به ذکر است سود خالص هر سهم در شش ماهه معادل ۱۱۴۸ ریال بوده است و حاشیه سود خالص محقق شده در این دوره نیز ۶۵% بوده است.
در حال حاضر شرکت به واسطه ارائه محصولات ابری و تغییر بخشی از جریان درآمدی از فروش نرم افزار به سمت حق اشتراک و برخورداری از درآمد پایدار و رشدی از محل پشتیبانی، پایداری مناسبی در خطوط درآمدی خود ایجاد کرده است که شرکت را در وضعیت مطلوب سودآوری و نقدینگی قرار می‌دهد. با اتکا به این منابع و تصمیمات هوشمندانه مدیران ارشد، شرکت توانسته است با اقدامات دقیق مانند تخصیص بخشی از این منابع به سبد‌های سرمایه گذاری در بورس، هزینه‌های سرمایه‌ای مرتبط با کسب و کار و حتی استفاده از مازاد آن برای تقسیم سود و ... بهترین استفاده را از این منابع داشته باشد. سود غیر عملیاتی بالای شرکت حاکی از استفاده مطلوب، برنامه ریزی و مدیریت مناسب از این منابع است.
در ادامه، ارائه کلیه محصولات بر بستر ابر و بهبود کاربری و عملکرد سیستم‌های راهکاران از جمله موضوعاتی است که همکاران سیستم تا انتهای سال ۹۹، در دستور کار خود قرار داده است. به علاوه، پیرو اطلاع رسانی پیشین انجام شده، ورود شرکت سپیدار سیستم آسیا) یکی از بهترین و سودآورترین شرکت‌های زیرمجموعه سیستم) در مرحله ثبت نماد بوده و پیش بینی می‌شود در آبان ماه ۹۹ عرضه اولیه سهم صورت پذیرد.
انتظار می‌رود اجرای این سیاست‌ها مانند همیشه بر افزایش رضایت مشتریان و بهبود کیفیت خدمات و در کنار آن رشد سودآوری تاثیر مطلوبی داشته باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.