تعداد بازدید : ۴۰۳۶
کد خبر : ۲۳۰۳۰۳
فروش ۱۰ ماهه شرکت به ۱۹.۴۳۳ میلیارد ریال رسید؛
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
نرخ نرمال پارافین داخلی شرکت ۲۶ درصد افزایش قیمت را در ماه اخیر داشته و به رقم ۱۴۳ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال به ازای هر تن رسیده است.

فروش ۱۰ ماهه شرکت به ۱۹.۴۳۳ میلیارد ریال رسید

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت صنایع شیمیایی ایران در مهر ماه و بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت، عملکرد فوق العاده‌ای را ثبت کرده و نرخ محصولات این شرکت تنها در یک ماه گذشته با بیش از ۲۰ درصد افزایش قیمت مواجه بوده اند.

فروش ۱۰ ماهه شرکت به ۱۹.۴۳۳ میلیارد ریال رسید

نرخ محصول الکیل بنزن خطی شرکت در مهر ماه با بیش از ۲۰ درصد افزایش قیمت نسبت به شهریور ماه به ترتیب در بخش داخلی و صادراتی به ۲۴۵.۶ و ۲۲۵.۹ میلیون ریال به ازای هر تن رسیده است.

همچنین، نرخ نرمال پارافین داخلی شرکت ۲۶ درصد افزایش قیمت را در ماه اخیر داشته و به رقم ۱۴۳ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال به ازای هر تن رسیده است.

جمع کل درآمد‌های عملیاتی محقق شده این شرکت در مهر ماه به ۲ هزار و ۵۸۴ میلیارد ریال رسیده تا به این ترتیب در ۱۰ ماه سپری شده از سال مالی شرکت (سال مالی شرکت ۳۰ آذر ماه هر سال است.) به ۱۹ هزار و ۴۳۳ میلیارد ریال برسد. این میزان فروش نسبت به دوره ۱۰ ماه سال ۱۳۹۸ افزایش ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.