تعداد بازدید : ۷۱۶۰
کد خبر : ۲۳۰۳۸۷
افزایش ۲۰ درصدی سرمایه‌گذاری‌ها نسبت به سال گذشته؛
۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
شرکت گروه بهمن بیشترین سرمایه گذاری را در بخش « پذیرفته شده در بورس » در اختیار خوردو و ساخت قطعات دیده است.

بیشترین سرمایه گذاری

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، گروه بهمن در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه، سرمایه‌گذاری بخش‌های « پذیرفته شده در بورس » و « خارج از بورس » را مجموعا ۱۳.۰۶۶.۷۹۸میلیون ریال گزارش کرده است.

این گزارش‌ها حاکی از آن بوده که بیشترین میزان سرمایه‌گذاری، به بخش «خارج از بورس» تعلق یافته که با بهای تمام شده ۶.۶۶۶.۱۱۱میلیون ریال تمام شده است.

بهای تمام شده سرمایه‌گذاری صورت گرفته شرکت سرمایه‌گذاری بهمن "خبهمن" در مهرماه سال جاری، در مقایسه با ماه گذشته یک درصد افزایش و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۰درصد افزایش را در پی داشته است.

"خبهمن" در مهرماه و در بخش «پذیرفته شده در بورس» میزان سرمایه‌گذاری خود را به بهای تمام شده ۶.۴۰۰.۶۸۷میلیون ریال به ثبت رسانده که نسبت به سال گذشته ۹درصد افزایش را تجربه کرده است.

از سوی دیگر باید اشاره شو که در همین مدت و در بخش «خارج از بورس» نیز این شرکت ۶.۶۶۶.۱۱۱ میلیون ریال سرمایه‌گذاری را ثبت کرده که با رشد ۳۳ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بوده است.

بیشترین سرمایه گذاری

بر پایه این گزارش، همانطور که گفته شد در مهرماه بهای تمام شده سرمایه‌گذاری در بخش « پذیرفته شده در بورس» ۶.۴۰۰.۶۸۷ میلیون ریال گزارش شده که بیشترین بهای تمام شده سرمایه‌گذاری در این بخش در اختیار «خودرو و ساخت قطعات» با ۲.۳۳۵.۲۸۷ میلیون ریال، «سرمایه گذاری‌ها» با ۱.۳۱۵.۶۷۶ میلیون ریال به ثبت رسیده و در بخش سرمایه‌گذاری «خارج از بورس» بیشترین بهای تمام شده را «خودرو و ساخت قطعات» با ۴.۴۰۳.۹۱۵ میلیون ریال و «سایر فعالیت‌ها» با ۱.۲۴۵.۳۵۰ میلیون ریال در اختیار دارند.

بیشترین سرمایه گذاری

بر اساس این گزارش، شرکت گروه بهمن بیشترین سرمایه‌گذاری را در بخش «پذیرفته شده در بورس» در اختیار خوردو و ساخت قطعات دیده است.

 نمودار روند ارزش بازار بخش «خودرو و ساخت قطعات» در حوزه پذیرفته شده در بورسبیشترین سرمایه گذاری

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.