تعداد بازدید : ۸۸۹
کد خبر : ۲۳۰۴۲۵
بورس نیوز بررسی کرد:
۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
ارزش معاملات از ابتدای سال به ۵۳ هزار میلیارد ریال رسید.
 
رشد مجدد نرخ تیرآهن ذوب آهن در هفته گذشته
به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز ، هفته گذشته شاهد معاملات بیش از ۱ هزار و ۱۰۴ میلیارد ریالی ذوب آهن اصفهان در بورس کالا بودیم. به این ترتیب جمع کل ارزش معاملات این شرکت در بورس کالا از ابتدای سال تا پایان هفته سپری شده به ۵۳ هزار میلیارد ریال رسید.
در این هفته ۶.۹۷۴ تن سبد تیرآهن با نرخ متوسط ۱۲۶ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال عرضه و معامله گردید. این نرخ نسبت به هفته قبل از آن افزایش بیش از ۴.۵ درصدی را نشان می‌دهد. ارزش معاملات این محصول به ۸۷۹ میلیارد ریال رسید.
همچنین ۱.۱۰۰ تن میلگرد این شرکت که عرضه بسیار اندکی محسوب می‌گردد، در نرخ ۱۰۸ میلیون ریال به ازای هر تن معامله شد. این نرخ در مقایسه با اخرین معامله میلگرد شرکت که مربوط به دو هفته گذشته است، کاهش ۲ درصدی را نشان می‌دهد.
۱.۰۰۰ تن نیز شمش فولاد در قیمت ۱۰۰ میلیون و ۷۷۰ هزار ریال معامله شد تا به این ترتیب شاهد ادامه روند عرضه‌های قطره چکانی شرکت‌های فولادی در بورس کالا باشیم. امری که منجر به هشدار مجدد دادستانی کل کشور گردید و به نظر می‌رسد که فضای حاکم بر بازار فولاد کشور توسط برخی شرکت‌ها همچنان متشنج و ملتهب است و تذکرات و نظارت‌های نهاد‌های مختلف نتوانسته است منجر به بهبود پایدار روند عرضه‌ها توسط فولاد سازان شود که جای تاسف بسیار عمیق است.
همچنین در نمودار زیر روند تغییر نرخ محصولات این شرکت در سه ماه گذشته ارائه شده است.
رشد مجدد نرخ تیرآهن ذوب آهن در هفته گذشته
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.