تعداد بازدید : ۸۳۲
کد خبر : ۲۳۰۴۳۶
بورس نیوز بررسی کرد؛
۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
صندوق سرمایه گذاری مشترک پیشتاز به مدیریت شرکت سبدگردان انتخاب مفید در هفته گذشته با خروج ۳۲۰ میلیارد ریال منابع و همچنین بازدهی منفی ۷.۵ درصدی مواجه بوده تا به این ترتیب ارزش این صندوق سهامی در پایان روز سه شنبه ۶ آبان ماه به ۱۵ هزار و ۳۵۱ میلیارد ریال کاهش یابد.

کاهش بازدهی سالیانه صندوق به۲۶۲ درصد؛

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز صندوق سرمایه گذاری مشترک پیشتاز به مدیریت شرکت سبدگردان انتخاب مفید در هفته گذشته با خروج ۳۲۰ میلیارد ریال منابع و همچنین بازدهی منفی ۷.۵ درصدی مواجه بوده تا به این ترتیب ارزش این صندوق سهامی در پایان روز سه شنبه ۶ آبان ماه به ۱۵ هزار و ۳۵۱ میلیارد ریال کاهش یابد.

ارقام به میلیون ریال
کاهش بازدهی سالیانه صندوق به۲۶۲ درصد؛

در جدول زیر بازدهی صندوق بر اساس بازه‌های زمانی هفته، ماه و سال گذشته ارائه شده است.
کاهش بازدهی سالیانه صندوق به۲۶۲ درصد؛

ترکیب دارایی‌های صندوق بر اساس آخرین اطلاعات مندرج در وب سایت این صندوق شامل سهام و حق تقدم شرکت‌ها به میزان ۷۰.۷ درصد سهام و حق تقدم شرکت ها، ۲۰ درصد اوراق مشارکت، ۷.۵ درصد نقد و بانک و همچنین ۱.۸ درصد سایر دارایی‌ها است.
در جدول زیر صنایع اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق در بخش سهام و حق تقدم شرکت‌ها ارائه شده است. همان گونه که مشاهده می‌گردد تقریبا نیمی از منابع سرمایه گذاری شده در بخش سهام و حق تقدم شرکت ها، مربوط به صنعت محصولات شیمیایی است.
کاهش بازدهی سالیانه صندوق به۲۶۲ درصد؛
همچنین در جدول زیر شرکت‌های اصلی تحت سرمایه گذاری این صندوق که اطلاعات آن از آخرین صورت وضعیت پرتفوی افشا شده این صندوق استخراج شده، ارائه شده است. لازم به ذکر است که آخرین صورت وضعیت پرتفوی افشا شده این صندوق مربوط به پایان شهریور ماه سال جاری است و به طور قطع در این بازه زمانی شاهد تغییراتی در صورت وضعیت این صندوق بوده ایم.

کاهش بازدهی سالیانه صندوق به۲۶۲ درصد؛

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.