تعداد بازدید : ۴۹۵۲
کد خبر : ۲۳۰۴۴۶
سهامداران در انتظار جمع شدن صف‌های فروش؛
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
به نظر می‌رسد عدم فروش کلینکر صادراتی و فروش ۵.۷۷۵ تن سیمان سفید صادراتی از نکات قابل توجه گزارش‌های ماهانه منتشر شده این شرکت محسوب می‌شود.

ادامه تثبیت نرخ‌های سیمان تولیدی

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از اعلام سود جذاب ۲.۴۴۵ ریالی به ازای هر سهم از شرکت سیمان ساوه در عملکرد ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ و البته ریزش نگران‌کننده قیمت سهام این شرکت در دو ماه اخیر آن هم پس از ثبت قیمت‌های بیش از ۱۵۶.۰۰۰ ریالی، گزارش عملکرد مهر ماه این شرکت حاکی از تثبیت نرخ‌های فروش در مقایسه با ماه گذشته است.

شرکت سیمان ساوه که در مهر ماه موفق به فروش در حدود ۱۸۰.۰۶۱ هزار تنی انواع سیمان شده و به نظر می‌رسد عدم فروش کلینکر صادراتی و فروش ۵.۷۷۵ تن سیمان سفید صادراتی از نکات قابل توجه گزارش‌های ماهانه منتشر شده این شرکت محسوب می‌شود.

ادامه تثبیت نرخ‌های سیمان تولیدی

لازم به ذکر است جمع کل مبالغ محصولات فروخته شده شرکت در ۷ ماهه نخست سال منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۹ در حدود ۳.۷۵۷ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با ۲.۱۵۶ میلیارد ریال محقق شده ۷ ماهه نخست سال گذشته عملکردی مطلوب به نظر می‌رسد.

حال باید منتظر ماند و دید در شرایطی که گزارش‌های مالی منتشر شده این شرکت حاکی از رشد درآمد و سودآوری در مقایسه با سال قبل بوده، صف فروش تشکیل شده در این سهم تازه وارد به فرابورس در چه قیمتی جمع خواهد شد و آیا پس از آن آیا مجددا شاهد کاهش قیمت‌های این سهم خواهیم بود و یا خیر؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"خپویش" سهامداران را به مجمع دعوت کرد

مجمع عمومی شرکت سازه پویش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار خواهد شد.
حقیقی های

حقیقی های "قنیشا" سود گرفتند

شرکت قند نیشابور برنامه زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.

"ومهان" در مجمع ۱۰۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "ساراب" در دوم تیرماه

مجمع عمومی شرکت سیمان داراب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: