کد خبر : ۲۳۰۵۲۱
آیا افزایش نرخ‌ها، بهای تمام شده را خنثی می‌کند؛
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
با توجه به افزایش عجیب و البته سوال برانگیز محصولات پتروشیمی در ماه‌های گذشته، باید دید آیا این افزایش نرخ‌های فروش محصولات توان خنثی‌سازی افزایش بهای تمام شده و مواد اولیه مصرفی این شرکت را داشته است یا خیر.

تثبیت درآمد‌های

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، پس از اعلام سود خالص جذاب ۱.۷۵۹ ریالی به ازای هر سهم در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹، گزارش عملکرد مهرماه شرکت پدیده شیمی قرن، تثبیت درآمد‌های ماهانه و کاهش نرخ‌های فروش شویند‌ه‌های بهداشت شخصی از محصولات اصلی را نشان می‌دهد.

به نظر می‌رسد علی‌رغم افت محسوس نرخ‌های فروش برخی محصولات اصلی شرکت، شاهد کاهش مقادیر تولید و فروش شوینده‌های بهداشت البسه در مهرماه در مقایسه با عملکرد شهریور ماه بودیم.

تثبیت درآمد‌های

نگاهی به مقادیر فروش مهر ماه و مقایسه این مقادیر با عملکرد شهریورماه این شرکت نشان‌دهنده افزایش در حدود ۲۲۷ تنی مقادیر فروش بوده و هر چند که این موضوع تا حدود زیادی به شرایط ویژه کنترل ویروس کرونا بستگی داشته است.

در مجموع، فروش ۱.۲۴۱میلیارد ریالی انواع محصولات این شرکت در مهرماه سال جاری و مقایسه با فروش ۷.۹۰۴ میلیارد ریالی ۷ ماه نخست ماه سال ۱۳۹۹ خود گویای افزایش قابل توجه مبالغ فروش این شرکت در سال جاری دارد.

در انتها با توجه به افزایش عجیب و البته سوال برانگیز محصولات پتروشیمی در ماه‌های گذشته، باید دید آیا این افزایش نرخ‌های فروش محصولات توان خنثی‌سازی افزایش بهای تمام شده و مواد اولیه مصرفی این شرکت را داشته است و یا خیر؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: