تعداد بازدید : ۱۴۰۷۲
کد خبر : ۲۳۰۵۲۱
آیا افزایش نرخ‌ها، بهای تمام شده را خنثی می‌کند؛
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
با توجه به افزایش عجیب و البته سوال برانگیز محصولات پتروشیمی در ماه‌های گذشته، باید دید آیا این افزایش نرخ‌های فروش محصولات توان خنثی‌سازی افزایش بهای تمام شده و مواد اولیه مصرفی این شرکت را داشته است یا خیر.

تثبیت درآمد‌های

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، پس از اعلام سود خالص جذاب ۱.۷۵۹ ریالی به ازای هر سهم در ۶ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹، گزارش عملکرد مهرماه شرکت پدیده شیمی قرن، تثبیت درآمد‌های ماهانه و کاهش نرخ‌های فروش شویند‌ه‌های بهداشت شخصی از محصولات اصلی را نشان می‌دهد.

به نظر می‌رسد علی‌رغم افت محسوس نرخ‌های فروش برخی محصولات اصلی شرکت، شاهد کاهش مقادیر تولید و فروش شوینده‌های بهداشت البسه در مهرماه در مقایسه با عملکرد شهریور ماه بودیم.

تثبیت درآمد‌های

نگاهی به مقادیر فروش مهر ماه و مقایسه این مقادیر با عملکرد شهریورماه این شرکت نشان‌دهنده افزایش در حدود ۲۲۷ تنی مقادیر فروش بوده و هر چند که این موضوع تا حدود زیادی به شرایط ویژه کنترل ویروس کرونا بستگی داشته است.

در مجموع، فروش ۱.۲۴۱میلیارد ریالی انواع محصولات این شرکت در مهرماه سال جاری و مقایسه با فروش ۷.۹۰۴ میلیارد ریالی ۷ ماه نخست ماه سال ۱۳۹۹ خود گویای افزایش قابل توجه مبالغ فروش این شرکت در سال جاری دارد.

در انتها با توجه به افزایش عجیب و البته سوال برانگیز محصولات پتروشیمی در ماه‌های گذشته، باید دید آیا این افزایش نرخ‌های فروش محصولات توان خنثی‌سازی افزایش بهای تمام شده و مواد اولیه مصرفی این شرکت را داشته است و یا خیر؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"خپویش" سهامداران را به مجمع دعوت کرد

مجمع عمومی شرکت سازه پویش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ برگزار خواهد شد.
حقیقی های

حقیقی های "قنیشا" سود گرفتند

شرکت قند نیشابور برنامه زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.

"ومهان" در مجمع ۱۰۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "ساراب" در دوم تیرماه

مجمع عمومی شرکت سیمان داراب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: