تعداد بازدید : ۹۹۰
کد خبر : ۲۳۰۷۳۰
۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹
آکادمی رونق در تاریخ جمعه 23 آبان 99 ساعت 18 الی 20، وبیناری را با موضوع انتقال تجربیات فروش روزانه 5 میلیون تومان در اینستاگرام، برگزار می‌کند.

برگزاری وبینار رایگان

به گزارش بورس نیوز، رونق آکادمی تجربه فروش روزانه ۵ میلیون تومان یعنی ماهانه ۱۵۰ میلیون تومان را در اینستاگرام دارد و دقیقا به همین دلیل یک وبینار انتقال تجربه و همچنین یک دوره آموزش اینستاگرام را طراحی کرده است.
رونق آکادمی از از معدود آکادمی‌هایی است که آنچه را که تجربه کرده است آموزش می‌دهد، در حقیقت رونق یک آکادمی تجربی کسب و کار اینترنتی است.

این مجموعه تجربه فروش روزانه ۵ میلیون تومان یعنی ماهانه ۱۵۰ میلیون تومان را در اینستاگرام دارد و دقیقا به همین دلیل یک وبینار انتقال تجربه و همچنین یک دوره آموزش اینستاگرام را طراحی کرده است.

به گزارش روابط عمومی آکادمی رونق، مهران دهقانی از برگزار کنندگان این وبینار با بیان این خبر، درباره اهمیت و دلایل برگزاری این دوره گفت: «ما تست‌های زیادی انجام دادیم و آزمون و خطا‌های زیادی شکل گرفت تا به این میزان از فروش در اینستاگرام رسیدیم و از این روز این تجربیات می‌تواند برای دیگر دوستانی که پا در این مسیر گذاشته اند ارزشمند باشد.»

وی در زمینه نکات آموزشی این دوره و مزایای آن برای شرکت کنندگان افزود: «در این وبینار رایگان، شرکت کنندگان خواهند دید که چطور پیج مد نظر ما با کمترین هزینه برای تبلیغ و مدیریت به بیش از ۴۰ هزار فالوور و ۱۵۰ میلیون تومان فروش ماهانه رسیده است. شرکت کنندگان خواهند دید که ما چطور به چند هزار فالوور اولیه رسیدیم و در هر مقطع از چه روش‌هایی برای جذب فالوور استفاده می‌کردیم.»

متولی برگزاری این دوره تاکید کرد: «این یک وبینار دو ساعته و کاملا رایگان است که شاید این آخرین باری باشد که برگزار می‌شود و مسلما کمتر مجموعه‌ای چنین تجربیاتی را رایگان منتقل می‌کند.»

گفتنی است این وبینار انتقال تجربه و آموزشی در روز جمعه، ۲۳ آبان ۹۹ از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در پلتفرم ایسمینار برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره، می‌توانند از طریق لینک زیر وارد صفحه وبینار شده و ثبت نام رایگان خود را انجام دهند، و یا جهت اطلاعات بیشتر به سایت رونق آکادمی مراجعه کرده و با برگزار کنندگان ارتباط بگیرند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سدور" شنیده می‌شود

مجمع عمومی شرکت سیمان دورود در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ برگزار خواهد شد.

"کی بی سی" به مجمع می‌رود

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کی‌بی‌سی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ برگزار می شود.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "شاملا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت معدنی املاح ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ برگزار می شود.
سهامداران

سهامداران "کخاک" گرد هم می‌آیند

مجمع عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: