تعداد بازدید : ۲۸۰۴
کد خبر : ۲۳۱۳۳۳
درآمد "حفاری" از ابتدای سال مالی روند صعودی داشت؛
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
درآمد شناسایی شده حفاری شمال در مهرماه سال جاری، در مقایسه با ابتدای سال مالی رشد قابل ملاحظه ۴۸۲ درصدی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و توانسته در هر ماه افزایش قابل توجهی را بدست آورد.

افزایش درآمد ۳۷ درصدی نسبت سال گذشته

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت حفاری شمال در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری، میزان درآمد شناسایی شده خود را در مهرماه برابر با ۱.۴۴۲ میلیارد ریال گزارش کرده و از ابتدای سال مالی تاکنون توانسته ۵.۳۵۰ میلیارد ریال درآمد را به ثبت برساند.

میزان درآمد ثبت شده شرکت "حفاری" طی دوره منتهی به مهرماه، افزایش ۴۳ درصدی را در مقایسه با ماه گذشته تجربه کرده، همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۱۳۵ درصدی را به دنبال داشته است.

درآمد حاصل شده شرمت حفاری از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه، افزایش ۳۷ درصدی را در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته به همراه داشته است.

افزایش درآمد ۳۷ درصدی حفاری شمال


بر اساس این گزارش، شرکت حفاری شمال بیشترین میزان درآمد را از بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۱» با ۳۶۲.۰۷۸ میلیون ریال به ثبت رسانده که این بخش ۴ درصد رشد را در مقایسه با شهریورماه به همراه داشته و جایگاه بعدی را بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۲» با ۳۵۳.۴۲۰ میلیون ریال به خود اختصاص داده و افزایش ۳۴ درصدی را نسبت به شهریورماه داشته است.

نمودار عملکرد بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۱» و «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۲» از ابتدای سال مالی تاکنونافزایش درآمد ۳۷ درصدی حفاری شمال

طبق این گزارش، درآمد شناسایی شده حفاری شمال در مهرماه سال جاری، در مقایسه با ابتدای سال مالی رشد قابل ملاحظه ۴۸۲ درصدی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و توانسته در هر ماه افزایش قابل توجهی را بدست آورد.

نمودار عملکرد درآمد شناسایی شده "حفاری" از ابتدای سال مالیافزایش درآمد ۳۷ درصدی حفاری شمال

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.