کد خبر : ۲۳۱۳۳۳
درآمد "حفاری" از ابتدای سال مالی روند صعودی داشت؛
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
درآمد شناسایی شده حفاری شمال در مهرماه سال جاری، در مقایسه با ابتدای سال مالی رشد قابل ملاحظه ۴۸۲ درصدی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و توانسته در هر ماه افزایش قابل توجهی را بدست آورد.

افزایش درآمد ۳۷ درصدی نسبت سال گذشته

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت حفاری شمال در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال جاری، میزان درآمد شناسایی شده خود را در مهرماه برابر با ۱.۴۴۲ میلیارد ریال گزارش کرده و از ابتدای سال مالی تاکنون توانسته ۵.۳۵۰ میلیارد ریال درآمد را به ثبت برساند.

میزان درآمد ثبت شده شرکت "حفاری" طی دوره منتهی به مهرماه، افزایش ۴۳ درصدی را در مقایسه با ماه گذشته تجربه کرده، همچنین نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد ۱۳۵ درصدی را به دنبال داشته است.

درآمد حاصل شده شرمت حفاری از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه، افزایش ۳۷ درصدی را در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته به همراه داشته است.

افزایش درآمد ۳۷ درصدی حفاری شمال


بر اساس این گزارش، شرکت حفاری شمال بیشترین میزان درآمد را از بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۱» با ۳۶۲.۰۷۸ میلیون ریال به ثبت رسانده که این بخش ۴ درصد رشد را در مقایسه با شهریورماه به همراه داشته و جایگاه بعدی را بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۲» با ۳۵۳.۴۲۰ میلیون ریال به خود اختصاص داده و افزایش ۳۴ درصدی را نسبت به شهریورماه داشته است.

نمودار عملکرد بخش «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۱» و «درآمد حاصل از دکل دریایی سحر ۲» از ابتدای سال مالی تاکنونافزایش درآمد ۳۷ درصدی حفاری شمال

طبق این گزارش، درآمد شناسایی شده حفاری شمال در مهرماه سال جاری، در مقایسه با ابتدای سال مالی رشد قابل ملاحظه ۴۸۲ درصدی را در کارنامه خود به ثبت رسانده و توانسته در هر ماه افزایش قابل توجهی را بدست آورد.

نمودار عملکرد درآمد شناسایی شده "حفاری" از ابتدای سال مالیافزایش درآمد ۳۷ درصدی حفاری شمال

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"شغدیر" در مسیر پرداخت سود قرار گرفت

شرکت پتروشیمی غدیر به سهامداران سود پرداخت می کند.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "کنور" در ۸ روز آینده

مجمع عمومی شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۲برگزار می‌شود.
تقسیم سود ۲۲۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۲۲۰ تومانی در مجمع "لبوتان"

مجمع عمومی گروه صنعتی لبوتان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ برگزار شد.

"دابور" به افزایش سرمایه ۵۰ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی ابوریحان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ برگزار شد.

"ولیز" سهامداران را دعوت کرد

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت لیزینگ ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: