تعداد بازدید : ۱۱۷۷۳
کد خبر : ۲۳۱۵۰۱
نرخ میلگرد شرکت به کمتر از ۱۰۰ میلیون ریال در هر تن رسید؛
۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
شرکت فولاد خراسان در هفته کاری منتهی به ۲۸ آبان ماه همانند هفته قبل از آن با کاهش سنگین ارزش معاملات همراه بود، به گونه‌ای که کل ارزش معاملات هفتگی شرکت به ۴۵۰ میلیارد ریال رسید.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد خراسان در هفته کاری منتهی به ۲۸ آبان ماه همانند هفته قبل از آن با کاهش سنگین ارزش معاملات همراه بود، به گونه‌ای که کل ارزش معاملات هفتگی شرکت به ۴۵۰ میلیارد ریال رسید.

حجم عرضه شمش فولاد این شرکت ۷.۰۰۰ تن بود که تنها ۱.۰۰ تن تقاضا برای آن ثبت شد. نرخ هر تن از این محصول به ۹۳ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال و ارزش معاملات آن نیز به ۹۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال رسید. این نرخ در مقایسه با هفته قبل از آن در حدود ۴.۵ درصد کاهش را نشان می‌دهد. به این ترتیب در دو هفته گذشته شاهد کاهش ۱۰ درصدی نرخ شمش فولاد این شرکت بوده ایم.

همچنین سبدمیلگرد عرضه شده این شرکت نیز با تقاضای بسیار ضعیفی همراه بود و از عرضه‌ی ۸.۰۳۲ تنی صورت گرفته ۴.۵۳۲ تن تقاضا ثبت گردید. نرخ هر تن میلگرد نیز به ۹۹ میلیون و ۷۴۰ هزار ریال رسید که در حدود ۱۰ درصد کاهش را نسبت به هفته قبل‌تر نشان می‌دهد.

به این ترتیب جمع کل ارزش معاملات هفته قبل به ۵۴۵ میلیارد ریال رسید.

در جدول زیر آمار معاملات شرکت فولاد خراسان ارائه شده است:

 

تقاضای ضعیف محصولات فولاد خراسان در بورس کالا

در جدول زیر ارزش معاملات این شرکت در سه ماه گذشته ارائه شده است. هر چند که نسبت به هفته سوم آبان ماه شاهد رشد ارزش معاملات هستیم، اما در مقایسه با میانگین ارزش معاملات هفتگی چند ماه گذشته همچنان روند فروش شرکت ضعیف ارزیابی می‌شود.

تقاضای ضعیف محصولات فولاد خراسان در بورس کالا

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.