تعداد بازدید : ۵۹۳
کد خبر : ۲۳۱۵۶۸
طی هفته پایانی آبان ماه به ثبت رسید؛
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
در جریان معاملات هفته پایانی آبان ماه امسال تعداد ۳۱۵ هزار و ۱۵۳ قرارداد آتی بر پایه دارایی‌های پایه زعفران نگین و پوشال، پسته و زیره سبز در ۷ سررسید فعال و به ارزشی بیش از ۴۹۵۷ میلیارد و ۵۱۳ میلیون ریال منعقد شد تا رشد ۷ و ۱۴ درصدی حجم و ارزش معاملات هفتگی در این بازار به ثبت برسد.

دادوستد ۳۱۵ هزار قرارداد آتی در بورس کالا/ نماگر‌های بازار با رشد همراه شدند

به گزارش بورس نیوز، طی معاملات هفته‌ای که گذشت تعداد ۳۱۰ هزار و ۷۲۲ قرارداد آتی زعفران نگین در سه سرسید آبان، دی و اسفند ماه امسال به ارزشی بیش از ۴۴۳۳ میلیارد و ۲۸۵ میلیارد ریال در حالی مورد معامله قرار گرفت که این آمار‌ها به ترتیب ۹۸ و ۸۹ درصد از حجم و ارزش کل معاملات هفتگی این بازار را به خود اختصاص داد. این حجم و ارزش معاملات هفتگی نسبت به دو هفته پیش با رشد ۱ و ۲ درصدی همراه شد.

در سررسید دی ماه قرارداد آتی زعفران پوشال نیز با تنها سررسید فعال برای تحویل در دی ماه امسال ۱۵۴۷ قرارداد به ارزشی بیش از ۱۶ میلیارد ریال منعقد شد. در این دارایی پایه نیز رشد ۳ و ۷.۳ درصدی در حجم و ارزش معاملات هفتگی نسبت به هفته پیش از آن رقم خورد.

انعقاد ۲۸۳۷ قرارداد آتی پسته تحویل در دو سررسید آذر و بهمن ماه امسال نیز ارزش ۵۰۵ میلیارد و ۸۳۶ میلیون ریالی را در پی داشت؛ در این دارایی، ارزش معاملات هفتگی نسبت به هفته پیش از آن یک درصد رشد را تجربه کرد.

این گزارش می‌افزاید، در سررسید آذر ماه قرارداد آتی زیره سبز نیز ۴۷ قرارداد منعقد شد که ارزش این معاملات به ۲.۳ میلیارد ریال نزدیک شد و رشد ۱۳ و ۱۹ درصدی در حجم و ارزش معاملات هفتگی خود را نسبت به هفته پیش از آن به ثبت رساند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.