تعداد بازدید : ۶۰۱
کد خبر : ۲۳۱۵۶۹
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
در هفته پایانی آبان ماه ۱۳۹۹ معامله گران در بازار ابزار‌های مالی بورس کالای ایران تعداد ۴ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۸۰۱ گواهی سپرده کالایی را بر پایه محصولات سکه طلا، کشمش سبز قلمی، زعفران نگین و پوشال، زیره سبز و پسته فندقی و بادامی دادوستد کردند که ارزش بیش از ۲۱۷۷ میلیارد و ۳۳۳ میلیون ریال را در پی داشت که به دنبال آن، رشد ۳۱ درصدی در حجم معاملات به ثبت رسید.

معامله ۴ میلیون و ۲۱۹ هزار گواهی سپرده در بورس کالا/ ثبت رشد ۳۱ درصدی در حجم معاملاتبه گزارش بورس نیوز، در جریان معاملات هفته گذشته تعداد یک میلیون و ۶۱۰ هزار گواهی سپرده سکه طلا به ارزش تقریبی ۱۹۲۹ میلیارد و ۸۸۳ میلیون ریال معامله شد.

در بخش معاملات زعفران نیز تعداد دو میلیون و ۴۹۰ هزار و ۴۸۲ گواهی سپرده زعفران نگین در دو سررسید انبار آبان ۱۳۹۹ و آبان ۱۴۰۰ خرید و فروش شد که ارزش این معاملات به حدود ۲۲۵ میلیارد و ۶۸۷ میلیون ریال افزایش یافت.

در نماد‌های معملاتی گواهی سپرده زعفران پوشال برای تحویل در دو سررسید مشابه زعفران نگین نیز ۱۰۶ هزار و ۲۶۸ گواهی سپرده کالایی به ارزشی نزدیک به ۷.۴ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت.

در جریان معاملات هفته پایانی آبان ماه در مجموع تعداد ۸۴۲۷ گواهی سپرده پسته فندقی ۳۲-۳۰ و پسته بادامی ۳۰-۲۸ در حالی معامله شد که ارزش این تعداد گواهی سپرده معامله شده به ۱۲ میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریال رسید.

حجم و ارزش معاملات گواهی سپرده زیره سبز نیز به ۲۸۸۹ گواهی مبتنی بر کالا به ارزشی بیش از ۱.۴۷ میلیارد ریال افزایش یافت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.