کد خبر : ۲۳۳۰۷۷
سود‌هایی که همچنان قیمت سهام را توجیه نمی‌کند؛
۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
یکی از نکات قابل‌تأمل صورت‌های مالی حسابرسی نشده این شرکت همچون گزارش‌های سال مالی ۱۳۹۹، افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش سود سوزآور صادراتی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بوده است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در شرایطی که این روز‌ها شاهد نوسانات منفی قیمتی در نماد شکلر هستیم، صورت‌های مالی سه‌ماهه نخست سال مالی منتهی به مردادماه ۱۴۰۰، حاکی از شناسایی و تحقق ۸۴۱ ریال سود خالص به ازای هر سهم و تعدیل بیش از ۱۵۰ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال قبل است.

درحالی‌که در ماه‌های اخیر و به‌واسطه شیوع ویروس کرونا شاهد اقبال مردم از انواع شوینده‌ها و همچنین سهام این شرکت‌های تولیدکننده مواد شوینده و یا ضدعفونی‌کننده در بورس بودیم، خرید سهام شرکت نیروکلر به دلیل تولید آب‌ژاول و ... نیز از این قاعده مستثنا نبوده است.

یکی از نکات قابل‌تأمل صورت‌های مالی حسابرسی نشده این شرکت همچون گزارش‌های سال مالی ۱۳۹۹، افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش سود سوزآور صادراتی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بوده که این موضوع منجر به فروش صادراتی این محصول و شناسایی در حدود ۳۱۱ میلیارد ریالی درآمد از این محل گردیده است.

در انتها این شرکت با تحقق درآمدی ۷۶۱ میلیارد ریالی و ۷۷ درصد افزایش نسبت به سال قبل، سود خالصی ۴۲۰ میلیارد ریالی محقق نموده است که رشدی ۱۵۰ درصدی را در برداشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
صدای مجمع

صدای مجمع "غکورش" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت صنعت غذایی کورش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "شفن" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ برگزار خواهد شد.

"انرژی" آماده برگزازی مجمع شد

مجمع عمومی شرکت بورس انرژی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ برگزار خواهد شد.

"خمحور" در دوم تیرماه به مجمع می‌رود

مجمع عمومی شرکت تولید محور خودرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
فوری/ ورود رئیسی به تالار بورس سعادت آباد
آیت‌الله رئیسی، کاندیدای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری امروز سهامداران بازار سرمایه را سورپرایز کرد و به تالار بورس سعادت آباد رفت.