تعداد بازدید : ۷۳۳۰
کد خبر : ۲۳۳۰۷۷
سود‌هایی که همچنان قیمت سهام را توجیه نمی‌کند؛
۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
یکی از نکات قابل‌تأمل صورت‌های مالی حسابرسی نشده این شرکت همچون گزارش‌های سال مالی ۱۳۹۹، افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش سود سوزآور صادراتی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بوده است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در شرایطی که این روز‌ها شاهد نوسانات منفی قیمتی در نماد شکلر هستیم، صورت‌های مالی سه‌ماهه نخست سال مالی منتهی به مردادماه ۱۴۰۰، حاکی از شناسایی و تحقق ۸۴۱ ریال سود خالص به ازای هر سهم و تعدیل بیش از ۱۵۰ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال قبل است.

درحالی‌که در ماه‌های اخیر و به‌واسطه شیوع ویروس کرونا شاهد اقبال مردم از انواع شوینده‌ها و همچنین سهام این شرکت‌های تولیدکننده مواد شوینده و یا ضدعفونی‌کننده در بورس بودیم، خرید سهام شرکت نیروکلر به دلیل تولید آب‌ژاول و ... نیز از این قاعده مستثنا نبوده است.

یکی از نکات قابل‌تأمل صورت‌های مالی حسابرسی نشده این شرکت همچون گزارش‌های سال مالی ۱۳۹۹، افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش سود سوزآور صادراتی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بوده که این موضوع منجر به فروش صادراتی این محصول و شناسایی در حدود ۳۱۱ میلیارد ریالی درآمد از این محل گردیده است.

در انتها این شرکت با تحقق درآمدی ۷۶۱ میلیارد ریالی و ۷۷ درصد افزایش نسبت به سال قبل، سود خالصی ۴۲۰ میلیارد ریالی محقق نموده است که رشدی ۱۵۰ درصدی را در برداشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
ترکیب جدید هیات مدیره

ترکیب جدید هیات مدیره "اتکام" تعیین شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
سود ۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران

سود ۳۰۰ ریالی در جیب سهامداران "قشهد"

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شهد در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "وتوصا" گرد هم آمدند

شرکت گروه سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ مجمع عمومی را برگزار کرد.
مجمع

مجمع "بکاب" برگزار شد

شرکت صنایع جوشکاب یزد در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ مجمع عمومی برگزار کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: