تعداد بازدید : ۷۲۴۸
کد خبر : ۲۳۳۳۰۵
ثبت سومین ماه متوالی فروش بیش از ۲۵.۵۰۰ میلیارد ریالی؛
۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
این شرکت در آذر ماه موفق به کسب درآمد عملیاتی بیش از ۲۵.۹۶۶ میلیارد ریالی شده که در مقایسه با فروش ۲۶.۲۹۶ میلیارد ریالی آبان ماه عملکرد مطلوبی به نظر می‌رسد.

ثبت سومین ماه متوالی فروش بیش از ۲۵.۵۰۰ میلیارد ریالی

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی شاهد ثبت سومین ماه متوالی فروش بیش از ۲۵.۰۰۰ میلیارد ریالی شرکت صنعتی و معدنی چادرملو هستیم که کل فروش ۶ ماهه نخست در سال جاری تنها ۷۴.۰۰۰ میلیارد ریال بود و این موضوع عملکرد قابل توجه این شرکت را در سه ماهه سوم سال جاری بیش از پیش آشکار می‌کند.

ثبت سومین ماه متوالی فروش بیش از ۲۵.۵۰۰ میلیارد ریالی

علیرغم آنکه با کاهش احتمالی نرخ ارز و شمش فولاد در بورس کالا در ماه‌های آتی، امکان کاهش محسوس نرخ محصولات اصلی این شرکت وجود دارد با این وجود عملکرد آذر ماه این شرکت، عملکردی چشمگیر از حیث افزایش نرخ محصولات بوده است.

بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، این شرکت در آذر ماه موفق به کسب درآمد عملیاتی بیش از ۲۵.۹۶۶ میلیارد ریالی شده که در مقایسه با فروش ۲۶.۲۹۶ میلیارد ریالی آبان ماه عملکرد مطلوبی به نظر می‌رسد.

بی شک ادامه روند فوق می‌تواند منجر به افزایش چشمگیر درآمد‌ها و سودآوری این شرکت در سال مالی جاری بوده که این موضوع به نوعی سودآوری شرکت‌های سرمایه گذاری امید و سپه را نیز تحت الشعاع قرار خواهد داد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"هپکو" به مجمع رفت

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
حسابرس

حسابرس "قبیستو" در مجمع مشخص شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ برگزار شد.
ترکیب جدید هیات مدیره

ترکیب جدید هیات مدیره "اتکام" تعیین شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: