تعداد بازدید : ۶۱۰۹
کد خبر : ۲۳۳۳۱۰
ادامه روند افزایشی نرخ محصولات فولاد امیرکبیرکاشان در آذرماه؛
۰۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
فروش تجمیعی ۹ ماهه شرکت نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ افزایش بیش از ۱۴۰ درصدی را نشان می‌دهد.

فروش ۹ ماهه به ۱۸.۳۰۰ میلیارد ریال رسید/ رشد ۱۴۰ درصدی فروش نسبت به سال گذشته

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در آذرماه سال جاری موفق به کسب درآمد عملیاتی ۲ هزار و ۵۷۸ میلیارد ریالی شد.

فروش ۹ ماهه به ۱۸.۳۰۰ میلیارد ریال رسید/ رشد ۱۴۰ درصدی فروش نسبت به سال گذشته

این فروش که نسبت به آبان ماه کاهش در حدود ۶درصدی را نشان می‌دهد، جمع کل درآمد‌های عملیاتی محقق شده این شرکت در دوره ۹ماهه سپری شده از سال مالی جاری را به ۱۸ هزار و ۳۳۴ میلیارد ریال رساند.

فروش تجمیعی ۹ماهه شرکت نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۸ افزایش بیش از ۱۴۰درصدی را نشان می‌دهد؛ رشد ۲۵درصدی مقادیر فروش و همچنین افزایش در حدود ۹۰درصدی نرخ فروش محصولات شرکت از دلایل این افزایش فروش محسوب می‌شود.

مقادیر فروش ورق گالوانیزه به عنوان محصول اصلی شرکت در دوره ۹ماهه امسال به بیش از ۱۲۰.۰۰۰تن رسیده و این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته مقادیر فروش این محصول که در بازار‌های داخلی و صادراتی به فروش می‌رسد کمتر از ۹۷.۰۰۰ تن بوده است.

نرخ فروش ورق گالوانیزه داخلی در آذرماه سال جاری با ۵ درصد افزایش نسبت به آبان‌ماه به روند افزایشی خود ادامه داد و برای نخستین بار به بیش از ۲۰۸ میلیون ریال در هر تن رسید.

همچنین نرخ این محصول در بخش صادراتی که به میزان کمتری نسبت به مقادیر فروش داخلی به فروش رسیده با ۱۲.۵ درصد رشد قیمت به ۱۸۳ میلیون ریال در هر تن رسیده است.

با توجه به روند افزایشی قیمت‌های جهانی فولاد به نظر می‌رسد که در دی ماه نیز شاهد ادامه روند افزایشی قیمت ورق گالوانیزه فولاد در بازار‌های داخلی و صادراتی باشیم.

فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۷
جان مادرتون صدای سهامدارای این سهمو به گوش ناظر سازمان برسونید حقوقیای این سهم ببینید سهمو به چه روزی انداختن اخه سهمی که امسال راحت بالای ۱۰۰۰ تومن سود میسازه با p/e تحیلی ۵ ! .جاش اینجاش متاسفانه بشدت توسط کدهای حقوقی کنترل و سرکوب میشه. ازنورم خیلیا شاکین چرا فلان سهام غذایی انقدر حباب داره . خب وقتی سهام ارزشمندی مثل فجر اینجوری سرکوب میشه طبیعیه پول میره سمت سهام حبابی.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "سهرمز" به صدا درآمد

شرکت سیمان هرمزگان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ مجمع عمومی برگزار می‌کند.

مجمع "گکیش" برگزار شد

شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران- کیش در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.

زنگ مجمع "قهکمت" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند هکمتان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ برگزار خواهد شد.

سهامداران عدالت در جریان باشند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری استان فارس در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: