تعداد بازدید : ۷۳۸۹
کد خبر : ۲۳۳۴۳۵
سهمی که بیش از یک ماه از متوقف بودن نمادش می‌گذرد؛
۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
در گزارش‌های عملکرد شرکت در آذر‌ماه، فروشی در حدود ۱.۴۱۳ میلیارد ریال به ثبت رسیده که در مقایسه با درآمد ۱.۰۵۸ میلیارد ریالی این شرکت در آبان‌ماه عملکردی بسیار مناسبی به شمار می‌رود.

نگاهی به عملکرد ماهانه

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از اعلام قصد شرکت ایران ترانسفو مبنی بر انجام افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در اوایل آذر‌ماه و متوقف شدن در حدود یک ماهه نماد این شرکت بد نیست نگاهی به عملکرد ماهانه این شرکت در ماه اخیر بیندازیم.

نگاهی به عملکرد ماهانه

وضعیت سودآوری که سهامداران نباید فراموش کنند

اعلام سودی ۶۲۶ ریالی به ازای هر سهم در ۶‌ماهه نخست سال که البته همچنان قیمت‌های کنونی هر سهم این شرکت را نیز توجیه نمی‌کند و آخرین گزارش عملکرد میاندوره‌ای بوده و بی شک رصد کردن اطلاعات عملکرد ماهانه این شرکت وضعیت سودآوری این شرکت را به منظور تحلیل اوضاع شفاف‌تر خواهد کرد.

محصولات اصلی شرکت ایران ترانسفو، ترانسفورماتور‌های توزیع، فوق توزیع و قدرت بوده که با توجه به نوع محصول و واحد این محصولات که بر مبنای مگاولت آمپر بوده بررسی روند قیمتی این محصولات دشوار است، با این وجود شرایط شرکت در ماه‌های انتهایی سال مطلوب‌تر از ماه‌های ابتدایی سال ارزیابی می‌شود.

فروش که عملکرد مطلوبی داشت

در گزارش‌های عملکرد شرکت در آذر‌ماه، فروشی در حدود ۱.۴۱۳ میلیارد ریال به ثبت رسیده که در مقایسه با درآمد ۱.۰۵۸ میلیارد ریالی این شرکت در آبان‌ماه عملکردی بسیار مناسبی به شمار می‌رود.

مجموع کل درآمد‌های شرکت ایران ترانسفو در ۹‌ماهه نخست سال جاری ۹.۲۲۸ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با ۵.۷۳۰ میلیارد ریال مدت مشابه سال گذشته از رشد مطلوب ۶۱ درصدی برخوردار بوده است.

بیشتر بخوانید:

۶۴ ریال سود به ازای هر سهم "بترانس"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"هپکو" به مجمع رفت

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
حسابرس

حسابرس "قبیستو" در مجمع مشخص شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ برگزار شد.
ترکیب جدید هیات مدیره

ترکیب جدید هیات مدیره "اتکام" تعیین شد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه اتکایی امین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: