تعداد بازدید : ۱۶۵۶
کد خبر : ۲۳۴۰۸۰
۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
پذیره نویسی صندوق etf با درآمد ثابت صندوق آوای فردای زاگرس، امروز شنبه (بیستم دی ماه) از طریق بورس اوراق بهادار انجام می‌شود.

آغاز پذیره نویسی آوای فردای زاگرس از امروز

به گزارش بورس نیوز، علی قلی‌پور، رئیس هیات مدیره سبدگردان زاگرس، اظهار کرد: بسیاری از افراد به دلیل نداشتن وقت یا اطلاعات کافی در مورد بازار‌های مختلف، پول‌های خود را در سیستم بانکی سپرده‌گذاری می‌کنند و از بازدهی سایر بازار‌ها اطلاعی ندارند.

براین اساس درخصوص توسعه صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شرکت سبدگردان زاگرس برای تنوع بخشیدن به محصولات و خدماتی که دارد، اقدام به تاسیس و دریافت مجوز صندوق با‌ درآمد ثابت آوای فردای زاگرس داشت.
قلی‌پور با اشاره به افرادی که صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت را انتخاب می‌کنند افزود: سیاست‌هایی زاگرس برای سرمایه‌گذاران با درجه ریسک‌پذیری پایین، سرمایه‌گذاری در اوراق با درآمد ثابت با بازدهی معقول بوده که براساس ابلاغیه‌هایی که از طرف سازمان بورس آمده، می‌توان بخشی از این منابع را در سهام، سرمایه‌گذاری کرد.

رئیس هیات مدیره سبدگردان زاگرس ادامه داد: همچنین برای پوشش دادن به درخواست سرمایه‌گذاران با درجه ریسک‌پذیری بالاتر، این مجموعه در نظر دارد برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلط، اقدام به دریافت مجوز کند و در این حوزه‌ها نیز خدماتی به سرمایه‌گذاران ارایه دهد.


وی در مورد مزیت این صندوق‌های سرمایه‌گذاری گفت: افراد با میزان سرمایه اندک می‌توانند به‌صورت غیرمستقیم سرمایه‌گذاری کنند و بدین وسیله منابع خود را به‌صورت حرفه ای، تحت نظارت سازمان اوراق بهادار مدیریت کنند.

قلی‌پور تصریح کرد: صندوق آوای فردای زاگرس دارای سود روزشمار بوده و نداشتن نرخ شکست و تقسیم نشدن سود ماهانه از مزیت‌های این صندوق به شمار می‌آید. این موضوع دغدغه سرمایه‌گذاری مجدد سود سرمایه‌گذاران را مرتفع می‌کند چراکه این سود به دست آمده دوباره در این صندوق سرمایه‌گذاری می‌شود. همچنین پذیره‌نویسی صندوق مذکور از ۲۰ لغایت ۲۴ دی ماه خواهد بود.

 

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۲۱
جمع کنید این دورغ هارو صندوق گنجینه الماس پایدار که درآمد ثابت است دو ماه است که یک ریال سود نداده پس این عبارت ( درآمد ثابت ) یعنی چی؟ اگه قرار به ضرر و زیان بود خوب در صندوق سهامی سرمایه گذاری می کردیم. مختصر پس اندازمان را در صندوق درآمد ثابت گذاشتیم که به گفته شما ریسک نداشت اما چه شد؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

سهامداران "کویر" دور هم جمع می شوند

شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ مجمع عمومی فوق العاده برگزار می کند.

مجمع "کایتا" برگزار شد

شرکت ایتالران در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ مجمع عمومی را برگزار کرد.

ترکیب هیات مدیره "غگلستا" تغییر کرد

جمع عمومی فوق العاده شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلستان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ برگزار شد.

انتخاب هیات مدیره جدید در مجمع "زکشت"

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: