تعداد بازدید : ۱۳۱۴
کد خبر : ۲۳۴۱۹۹
از سوی مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالا اعلام شد؛
۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
بشکه خالی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و کالای رب گوجه‌فرنگی شرکت‌های کشت و صنعت پایا کنسرو و اتحادیه مرکزی تعاونی‌های روستایی و کشاورزی ایران "آیدا" در بازار فرعی بورس کالا پذیرفته شد.

دو محصول جدید در بازار فرعی بورس کالا پذیرش شد

به گزارش بورس نیوز، مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالا با صدور اطلاعیه‌های جداگانه از پذیرش بشکه خالی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و کالای رب گوجه‌فرنگی شرکت‌های کشت و صنعت پایا کنسرو و اتحادیه مرکزی تعاونی‌های روستایی و کشاورزی ایران "آیدا" در بازار فرعی این بورس خبر داد.

براساس این اطلاعیه‌ها، پذیرش کالای رب گوجه‌فرنگی به مقدار ۳۰ تن تولید شرکت کشت و صنعت پایا و رب گوجه‌فرنگی به مقدار ۸۶۰ تن تولید اتحادیه روستایی و کشاورزی ایران "آیدا" که عرضه‌کننده هر دو آن‌ها سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران بوده، پس از بررسی مدارک و مستندات در دویست و هفتاد و چهارمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۱۵ دی‌ماه در بازار فرعی بورس کالا مورد تصویب قرار گرفت.

در این جلسه همچنین، کمیته عرضه بورس کالا، کالای بشکه خالی به تعداد ۳۰ هزار عدد متعلق به شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران را نیز پس از بررسی مدارک و مستندات در بازار فرعی بورس کالا پذیرش کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: