تعداد بازدید : ۲۰۹۳
کد خبر : ۲۳۵۶۵۲
با هدایت و راهبری شرکت مبین وان کیش؛
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
شرکت مبین وان کیش با هدف توسعه و ارتقای زیست‌بوم فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات در کشور و نیز گسترش سبد درآمدی خود کنسرسیوم ICT تشکیل می‌دهد.

شرکت مبین وان کیش+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، وکیلی‌نیا، مدیرعامل مبین وان با اعلام این خبر اظهار کرد: ما کنسرسیومی ۱۰۰۰ میلیارد ریالی شکل داده‌ایم که به این وسیله ضمن تنوع بخشی به خطوط درآمدی و سودآوری شرکت و نیز حفظ منافع سهامداران، قصد داریم تحول عظیمی را در این حوزه‌ فن‌آوری ایجاد کنیم.

وی افزود: این کنسرسیوم اقتصادی جهت سرمایه‌گذاری در حوزه‌ ICT با هدایت و راهبری شرکت مبین وان کیش ایجاد شده و ما علاوه بر این راهبری، وظیفه‌ گزینش و انتخاب گزینه‌های مناسب جهت سرمایه‌گذاری را نیز بر عهده داریم.

مدیرعامل مبین وان ضمن تاکید بر در اختیار داشتن مدیریت راهبردی این کنسرسیوم ادامه داد: سرمایه‌گذاری ما در کنسرسیوم مذکور شامل ۴۰ درصد از سهام آن است.

وی هدف از ایجاد این کنسرسیوم را سرمایه‌گذاری در حوزه‌های متنوع ICT از جمله خرید سهام شرکت‌های با پتانسیل قوی در سودآوری و نیز سرمایه‌گذاری در طرح‌ها، اپلیکیشن‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه‌ ICT و تولید محتوا عنوان کرد و خاطرنشان کرد: این کنسرسیوم با حرکت به این سمت و سرمایه‌گذاری هدف‌مند در حوزه‌های نوآورانه در زیست‌بوم فن‌آوری اطلاعات کشور و نیز حوزه‌های تولید و نشر محتوا به ویژه محتوای ویدیویی، موسیقی و بازی‌های موبایلی و رایانه‌ای؛ قصد دارد به بزرگ‌ترین کنسرسیوم این حوزه تبدیل شود.

مدیرعامل مبین وان تصریح کرد: امیداوریم با این سرمایه‌گذاری در یک برنامه‌ریزی استراتژیک کوتاه مدت بتوانیم سود خوبی را نیز شناسایی کنیم.

مدیرعامل شرکت مبین وان کیش+بورس نیوز

 وکیلی‌نیا توضیح داد: با مکانیسم و سازوکاری که تنظیم شده، شرکت مبین وان مستقل از سهامی که در این کنسرسیوم داراست، از محل مازاد ارزشی که شناسایی خواهد شد نیز می‌تواند سود مناسبی را شناسایی کند که تاثیر قابل توجهی در تراز پایان دوره‌ این شرکت خواهد داشت.

وی تصریح کرد: همچنین علاوه بر منافع و سودآوری‌های یاد شده کارمزد راهبری شرکت نیز یک درصد از محل سرمایه‌گذاری محقق شده که دست‌کم ۱۰ میلیارد ریال است.

مدیرعامل مبین وان در پایان گفت: این شرکت در سال جاری رشد درآمدی و سود قابل ملاحظه‌ای را داشته و ما در ۹ ماهه‌ ابتدایی این سال ۳۱میلیارد سود محقق کردیم که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۵۰۰درصد رشد داشته و به این ترتیب می‌توان گفت که مبین وان کیش وارد یک دوره‌ استثنایی در حوزه‌های کسب‌وکار و درآمدی خود شده است.

بیشتر بخوانید:

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
هیات مدیره

هیات مدیره "میهن" تغییر می‌کند

شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ مجمع عمومی فوق العاده برگزار می‌کند.

"دیران" از سهامداران دعوت کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ایران دارو در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ برگزار می شود.

"کگل" در راه رسیدن به نقدینگی

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ مجمع عمومی فوق العاده برگزار می کند.

"فن‌آوا" در اندیشه تغییر سال مالی

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه فن‌آوا در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: