تعداد بازدید : ۶۳۱
کد خبر : ۲۳۶۱۸۲
مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی خبر داد؛
۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با اشاره به اینکه ۴۹ میلیون نفر در کشور سهام عدالت دارند، اظهار کرد: از این تعداد ۳۰میلیون نفر سهامدار غیرمستقیم هستند.

سهام عدالت+ بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا پوررضایی، مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با اشاره به اینکه ۴۹ میلیون نفر در کشور سهام عدالت دارند، اظهار کرد: از این تعداد ۳۰میلیون نفر سهامدار غیرمستقیم هستند.

وی افزود: از مجموع ۴۹ میلیون نفری که در کشور دارنده سهام عدالت هستند ۳۰ میلیون نفر روش غیرمستقیم و ۱۹ میلیون نفر روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند.

 مشاور اجرایی سهام عدالت شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با اشاره به برگزاری مجامع عمومی شرکت‌های سرمایه‌گذاری در سراسر کشور ادامه داد: این مجمع بیستم اسفندماه برای ۳۰ میلیون نفر از دارندگان سهام عدالت در ۳۱ شرکت سرمایه‌گذاری کشور برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: مدیریت سرمایه آن دسته از افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند به شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سپرده می‌شود.

پوررضایی با اشاره به تغییر ماهیت شرکت‌های تعاونی استان‌ها گفت: این شرکت‌ها در حال حاضر به‌عنوان شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی محسوب می‌شوند و دیگر در قالب شرکت‌های تعاونی هیچ‌گونه فعالیتی ندارند.

بیشتر بخوانید:

ارزش سهام عدالت باز هم افت داشت

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تپکو" به مجمع می رود

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ مجمع عمومی فوق العاده برگزار خواهد کرد.

"ولپارس" در مسیر پرداخت سود

شرکت لیزینگ پارسیان زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
سهامداران

سهامداران "ثپردیس" در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری پردیس زمانبندی پرداخت سود را مشخص کرد.

"وسدید" در مجمع به سرمایه رسید

شرکت گروه صنعتی سدید در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: