کد خبر : ۲۳۶۳۵۰
اپال درآمد‌های عملیاتی خود را بالغ‌بر ۱.۱۵۸ میلیارد ریال گزارش کرد؛
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
میزان درآمدی که فرآوری معدنی اپال کانی پارس در دی‌ماه اعلام کرده نسبت به ماه گذشته ۱۳۰ درصد افزایش درآمد را توانسته از خود بر جای بگذارد.

خواندن ۶ دقیقه

فرآوری معدنی اپال کانی پارس+بورس نیوز

در گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به دی‌ماه سال جاری، مجموع درآمد شناسایی‌شده خود را طی دوره یک‌ماهه مبلغی بالغ‌بر ۱۶۲ میلیارد ریال به ثبت رسانده، این شرکت معدنی از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه سال جاری نیز درآمد‌های عملیاتی خود را بالغ‌بر ۱.۱۵۸ میلیارد ریال گزارش کرده است.

عملکرد ماهانه

درآمد‌های شناسایی‌شده "اپال"

درآمدهای شناسایی شده

بر اساس این گزارش، میزان درآمدی که فرآوری معدنی اپال کانی پارس در دی‌ماه اعلام کرده نسبت به ماه گذشته ۱۳۰ درصد افزایش درآمد را توانسته از خود بر جای بگذارد، همچنین درآمد‌های کسب شده طی اول دوره سال مالی تا انتهای دی‌ماه نیز ۵۲۳ درصد رشد درآمد را شاهد بوده است.

عمده‌ترین درآمد‌های حاصل شده "اپال"

میزان ارائه خدمات اپال +بورس نیوز

بر پایه این گزارش، شرکت "اپال" در گزارش فعالیت دی‌ماه سال جاری، تنها از ۲ بخش درآمد‌های خود را شناسایی کرده که شامل «سنگ آهن» با ۵.۴۵۸ میلیون ریال و «درآمد حاصل از ارائه خدمات» نیز ۱۵۶.۶۱۸ میلیون ریال بوده است.

بخش «درآمد حاصل از ارائه خدمات» در تمامی ماه‌های سپری شده اثری پر رنگ را از خود برجای گذاشته اما؛ «سنگ آهن» حضورش زیر سایه بخش حاصل از ارائه خدمات بوده است.

درآمد حاصل شده از ارائه خدمات در دی‌ماه، نسبت به ماه گذشته ۱۳۰ درصد افزایش یافته، همچنین از ابتدای سال مالی تا پایان دی‌ماه سال جاری این بخش ۱.۱۴۰ میلیارد ریال درآمد را برای این شرکت معدنی به ارمغان آورده است.

اکنون به نامه‌های عرضه اولیه "اپال" می‌پردازیم؛ برای نخستین بار این شرکت معدنی در تاریخ ۲۳ آذرماه سال ۹۹ این نامه را صادر کرد که بر اساس آن مقرر شده بود هر سهم با سقف قیمت ۱۴۸۰ تومان و کف قیمت ۱۴۰۰ تومانی عرضه بشود.

این سهام به تعداد ۲ میلیارد ریال و ۶۰۰ میلیون بوده که شامل ۱۳ درصد از سهام شرکت «فرآوری معدنی اپال کانی پارس» بوده و حداکثر سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی ۷۰۰ اعلام شد اما؛ در تاریخ ۳ اسفند ماه سال ۹۹ «اپال» نامه‌ای جدید را صادر کردند که در تاریخ ۶ اسفندماه سال ۹۹، تعداد یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون سهم را عرضه خواهند کرد.

تفاوت قیمتی که در ازای هر سهم «سقف قیمت» وجود دارد از تاریخ ۲۳ آذرماه سال ۹۹ تا ۳ اسفندماه سال ۹۹، با ۱۶ درصد کاهش مواجه شده است.

بیشتر بخوانید:

عرضه اولیه در راه است!

متضرر
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
آخه ...................که تو بورس دور هم جمع شدین مثل مگس هاگرد شیرینی از موقعی که مثبت ۶ کردی همش منفی ۲ خوردن الامثبت ۶ احمق ها از خدا بی خبرها ......هی چی فوش دنیاست مال شما اصلا اینوهم نذارین شما ................به مردم ومملکت هستین تو عذاب الهی بسوزین
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۶
تو بگو ۱۰۰ تومن اصلا نمیخریم تا بدبخت شن
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۱۰
همه با هم شرکت در انتخابات خرداد 1400 5 میلیون سهامدار
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
انتخاب هیات مدیره جدید

انتخاب هیات مدیره جدید "شسپا" در مجمع

مجمع عمومی شرکت نفت سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ برگزار شد.

"نبروج" مجددا مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نساجی بروجرد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۵برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع "شتولی" ۱۰ روز دیگر برگزار می‌شود

مجمع عمومی عادی شرکت تولی پرس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "پترول" به گوش می رسد

مجمع عمومی گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "تاصیکو" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صدر تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۲۰برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: