کد خبر : ۲۳۶۴۰۱
افزایش نرخ‌ها آیا خط ترمز می‌اندازند؛
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
رشد بیش از ۹‌درصدی نرخ لاستیک رادیال در بهمن‌ماه در مقایسه در دی‌ماه در حالی رقم خورده که گزارش‌های افشاشده مربوط به افزایش نرخ‌ها در ماه‌های پیش همواره خبر از رشد‌های ۱۰‌درصدی داشت.

خواندن ۴دقیقه

لاستیک بارز+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که عملا مجوز رشد نرخ لاستیک از سوی دولت به شرکت‌های تولیدکننده داخلی صادر شد، گزارش عملکرد بهمن‌ماه شرکت لاستیک بارز حاکی از رشد عجیب و معنادار نرخ لاستیک‌های بایاس و رادیال در مقایسه با ماه‌های گذشته دارد.

شرکت گروه صنعتی بارز که در ۹‌ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ موفق به ثبت فروشی ۲۱.۷۴۵ میلیارد ریالی و تحقق سودخالص ۳.۳۱۳ میلیارد ریالی و رشدی چشمگیر شده بود، اکنون با انتشار عملکرد ۲‌ماهه گذشته خود نوید افزایش سودآوری را به سهامدارانش می‌دهد.

نرخ فروش پکرمان از ابتدای سال+بورس نیوز

رشد بیش از ۹‌درصدی نرخ لاستیک رادیال در بهمن‌ماه در مقایسه در دی‌ماه در حالی رقم خورده که گزارش‌های افشاشده مربوط به افزایش نرخ‌ها در ماه‌های پیش همواره خبر از رشد‌های ۱۰‌درصدی داشت.

علیرغم این موضوع ظاهرا مجوز‌های دولت درخصوص اعطای مجوز افزایش نرخ به شرکت‌های این گروه اثر خود را بر صورت‌های مالی آن‌ها خواهد گذاشت.

در حالی که نرخ فروش هر تن لاستیک رادیال تولیدی شرکت در دی‌ماه به ۵۳۱ میلیون ریال رسیده بود، ثبت ۵۷۷ میلیون ریالی هر تن از این محصول در بهمن ماه نشان از رشدی در حدود ۹‌درصدی در نرخ‌های فروش دارد.

شرکت لاستیک بارز پس از ثبت فروش ۳.۸۳۱ میلیارد ریالی انواع لاستیک در دی ماه، با ثبت فروشی ۴.۰۳۴ میلیارد ریالی در بهمن ماه رشدی محسوس را در مبالغ فروش خود به ثبت رساند.

بیشتر بخوانید:

عملکرد ضعیف "پکرمان" در سه ماهه سوم سال ۱۳۹۹

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"کماسه" روز مجمع را مشخص کرد

مجمع عمومی شرکت تامین ماسه ریخته‌گری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ برگزار خوهد شد.

"کگل" از ماه آینده سود می‌دهد

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر زمان پرداخت سود به سهامدارانش را اعلام کرد.

"غپاذر" آماده پرداخت سود شد

شرکت شیرپاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی زمان پرداخت سود به سهامداران را تعیین کرد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "غاذر" در مجمع

مجمع عمومی شرکت کشت و صنعت پیاذر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: