۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
خرید آنلاین بیمه و دریافت آن درب منزل، از خرید حضوری یا مشورت با دوست برای انتخاب , رفتن به نمایندگی بیمه و خرید حضوری آسان‌تر است.

خواندن ۵دقیقه

فرصت طلایی برای بهترین تجربه خرید بیمه‌های خودرویی (شخص ثالث و بدنه) در اسفند ماه ۱۳۹۹

به گزارش بورس نیوز، شیوع کرونا در سال ۹۹، تجربه‌ای بود که افراد را به خرید آنلاین از کسب و کار‌های اینترنتی سوق داد. این جریان، افزایش توجه و اعتماد افراد به چنین کسب وکار‌هایی را در پی داشت. صنعت بیمه نیز از این قاعده مستثنی نبود. خرید آنلاین بیمه و دریافت آن درب منزل، از خرید حضوری یا مشورت با دوست برای انتخاب، رفتن به نمایندگی بیمه و خرید حضوری آسان‌تر است. در این مقاله برآن هستیم که برخی مزایای خرید آنلاین بیمه را مطرح نماییم. سپس به معرفی یک سامانه معتبر خرید آنلاین بیمه می‌پردازیم.

مزایای خرید اینترنتی بیمه از سامانه‌های آنلاین بیمه

۱) مقایسه قیمت بیمه از شرکت‌های بیمه‌ای مختلف

بعد از ثبت اطلاعات و بیمه مدنظر شما در سایت خرید آنلاین بیمه، سامانه از بین شرکت‌های بیمه‌ای مختلف، پیشنهاد‌هایی به شما ارائه می‌کند. شما می‌توانید به مقایسه شرکت‌های بیمه‌ای مختلف بپردازید. سپس امکان انتخاب بهترین بیمه با توجه به شرایط، توان مالی و میزان خسارت پرداختی از بین شرکت‌های بیمه‌ای وجود دارد.

۲) خرید آنلاین بیمه در ۲۴ ساعت شبانه روز ۷ روز هفته

اکثر افراد در این دوره دغدغه‌های فراوانی دارند. همه ساعات شبانه روز برای انجام کار‌های افراد کم بوده، وجود سایت‌ها امکان خرید آنلاین را در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته را فراهم آورده است. بیمه‌گزاران در هر ساعت شبانه روز حتی دو نیمه شب می‌توانند به سایت‌های خرید آنلاین بیمه مراجعه و خرید اینترنتی بیمه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تجربه نمایند. ضمنا فشار خرید فوری نمایندگی‌های بیمه برای تصمیم‌گیری نیز وجود ندارد.

۳) تحویل رایگان بیمه‌نامه

در هنگام خرید حضوری بیمه، علاوه بر هزینه‌های زمانی و هزینه خود بیمه، باید هزینه رفت و آمد را نیز در نظرگرفت؛ در حالی که با خرید اینترنتی، علاوه بر صرفه جویی زمانی، می‌توانید بیمه خود را رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

۴) مدیریت زمان در خرید بیمه

با مراجعه به سامانه بیمه دات‌کام دیگر نیازی به تحمل قاتلان وقت نظیر ترافیک و شلوغی شهر یا حضور در صف‌های خرید بیمه در نمایندگی‌ها نیستید. به راحتی می‌توانید در سایت با چند کلیک در کمتر از ۵ دقیقه بیمه خود را انتخاب و خرید نمایید.


۵) قیمت ارزان‌تر بیمه در مقایسه با نمایندگی‌ها

سامانه‌های خرید آنلاین بیمه به دلیل تعدد بیمه‌گزاران، قیمت را سرشکن کرده و قیمت پایین‌تری را برای انواع مختلف رشته‌های بیمه‌ای نظیر بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه موبایل و... در نظر می‌گیرند. ضمنا سایت‌ها همواره جهت فرهنگسازی خرید اینترنتی، کمپین‌ها و جشنواره‌های تخفیف برگزار می‌کنند. از این دست جشنواره‌ها می‌توان به جشنواره زمستانی تخفیف صد هزار تومانی خرید آنلاین بیمه بدنه و ۱۰ درصد تخفیف خرید بیمه شخص ثالث از سایت بیمه دات کام در سال ۱۳۹۹ اشاره کرد، که برای بهره مندی از این تخفیفات بویژه برای بیمه شخص ثالث می‌توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://bimeh.com/thirdparty

۶) کسب مشاوره از متخصصان خبره بیمه‌ای

مطمئنا هر کس قبل از خرید به مشورت از دوستی آگاه نیازمند است. اینترنت منبع پاسخگویی به سوالات مختلف است. چه بهتر که برای سوالات بیمه‌ای خود، پاسخ‌های تخصصی دریافت کنید. شما می‌توانید با مراجعه به بلاگ سایت‌های فروش بیمه، پاسخ بسیاری از سوالات بیمه‌ای خود را دریافت نمایید. حتی در صورتی که جواب سوال خود را نیافتید، امکان تماس تلفنی و دریافت راهنمایی و مشاوره از کارشناسان متخصص برخی از سامانه‌های آنلاین بیمه وجود دارد.

۷) کمک به محیط زیست و کاهش آلودگی هوا

خرید اینترنتی بیمه، امتیاز عدم نیاز به استفاده از وسایل نقلیه را در پی دارد. این امر کمک به محیط زیست و کاهش آلودگی هوا را در پی دارد. به این ترتیب هر دو طرف بیمه گزار و سایت فروش آنلاین بیمه مسئولیت خود را در قبال سیاره زمین و جامعه عملی خواهند کرد.

۸) قانونی بودن سایت‌های خرید آنلاین بیمه

با این که سالهاست خرید آنلاین در ایران رواج یافته، باز هم افراد گاهی در خرید از سایت‌های اینترنتی بیمه تردید می‌کنند. بیمه مرکزی، مرجع قانونگذاری حوزه بیمه، با تصویب آیین‌نامه ۹۲.۲ صدور پروانه کارگزاری رسمی بیمه برخط (آنلاین) را تایید کرده است. بیمه‌گزاران با خرید از سامانه‌های دارای این مجوز به راحتی می‌‎توانند نسبت به قانونی بودن این سایت‌ها و خرید آنلاین بیمه مطمئن باشند.

۹) اطلاع از قوانین و تغییر شرایط بیمه‌ای

تعیین میزان خسارت‌های بیمه‌ای و پرداخت آن‌ها از طرف شرکت‌های بیمه‌ای دستخوش تغییرات قانونی است. بیمه‌گزاران می‌توانند با مراجعه به بخش اخبار سایت‌های بیمه‌ای از آخرین تغییرات قانونی صنعت بیمه اطلاع یابند.

چگونه ارزان‌ترین بیمه را از سامانه آنلاین بیمه بخرم؟

سامانه‌های مختلفی برای فروش آنلاین بیمه وجود دارند که هر کدام مزایای خاصی را برای بیمه‌گزاران ارائه می‌کنند. یکی از این سامانه‌ها، بیمه دات‌کام، کارگزاری قانونی بیمه و سامانه مقایسه، استعلام و خرید آنلاین بیمه است. این سامانه انواع مختلف بیمه‌ها نظیر بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه درمان، بیمه کرونا، بیمه تجهیزات الکترونیک و ... را در سایت خود ارائه می‌کند.

سامانه بیمه دات‌کام با داشتن مجوز کارگزاری رسمی بیمه برخط و دارا بودن مزایای یاد شده برای خرید آنلاین بیمه، خدمات زیر را به بیمه‌گزاران ارائه می‌کند:

• بازاریابی و فروش انواع مختلف رشته‌های بیمه‌ای
• اتصال به سیستم‌های مالی و استفاده از درگاه بانکی برای واریز آنلاین حق بیمه
• مشاوره آنلاین درباره نرخ و شرایط ویژه خدمات رشته‌های بیمه‌ای مختلف

شما می‌توانید به صفحه استعلام رشته بیمه مدنظر خود در Bimeh.com مراجعه کرده و مشخصات درخواستی مدنظر و پوشش‌ها را انتخاب کنید. سپس، از بین شرکت‌های بیمه‌ای با توجه به شرایط خود، بهترین بیمه را انتخاب نمایید. قیمت پایین بیمه‌ها در سایت بیمه دات کام با بالاترین دقت مهندسی شده‌اند. شما می‌توانید ضمن برخورداری از تخفیف‌های مختلف بیمه‌ای ویژه اسفند ماه ۱۳۹۹، ارزان‌ترین و بهترین بیمه مناسب خود را به صورت آنلاین در عرض چند دقیقه خریداری کنید.

اطلاعات تماس:
آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان سرو شرقی، پلاک ۱۷ طبقه ۶، واحد ۶
پست الکترونیک:info@bimeh.com
شماره تماس:۰۲۱-۴۳۷۲

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع "لخانه"

مجمع عمومی لوازم خانگی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ با حضور سهامداران به صورت حضوری و آنلاین، در سالن کنفرانس این شرکت در دفتر مرکزی برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "کازرو" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی کازرون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می‌شود.

"ثاژن" حسابرس را در مجمع انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سخت آژند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ برگزار شد.

"ممسنی" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی ممسنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: