تعداد بازدید : ۱۵۱۵
کد خبر : ۲۳۶۷۹۸
۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد قطعه‌سازی کروز در داخلی‌سازی قطعات خودرو قابل تقدیر بوده و از این بازدید مشعوف شدم.

خواندن ۳دقیقه

کروز+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، سید کاظم موسوی، عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درحالی از سایت شماره ۲ شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید کرد که این شرکت با تکیه بر دانش بومی و به‌کارگیری از مهندسان ایرانی توانسته در زمینه داخلی‌سازی قطعات الکترونیکی نظیر ECU، ACU و... به خود کفایی برسد و نیاز‌های خودروسازان داخلی را در زمینه تامین قطعات الکترونیکی استراتژیک مرتفع سازد.

وی در حاشیه بازدید از قطعه‌سازی کروز گفت: نظم و ترتیب را در این کارخانه به وضوح مشاهده کردم و از این میزان در بکارگیری از نخبگان، دانش روز جهان و تاسیس مرکز تحقیقات مشعوف شدم.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هر چقدر برای صنعت خودرو قدم برداریم به افزایش اشتغالزایی کمک کردیم. نیرو‌های شاغل در کروز، از محیط کار و امنیت شغلی خود رضایت داشتند که این امر ستودنی است.

وی بر ضرورت همکاری دانشگاهیان و عرصه صنعت تاکید و بیان کرد: هر چقدر بتوانیم ارتباط دانشگاه و صنعت را قوی‌تر و محکم‌تر کنیم شاهد پیشرفت تولید و صنعت در کشور خواهیم بود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تقدیر از اینکه کروز توانسته بیش از ۶۰ درصد از قطعات خودرو را داخلی‌سازی کند، تصریح کرد: امیدوارم به زودی شاهد داخلی‌سازی تمامی قطعات خودرو باشیم.

موسوی گفت: با تولید قطعات خوب، محکم و با استحکام در عرصه خودروسازی می‌توانیم به بهبود کیفیت تولید یک خودرو و تامین امنیت مردم کمک بسزایی کنیم، امیدوارم بیشتر از اکنون شاهد رونق تولید و بالندگی کشورمان باشیم.

بیشتر بخوانید:

رکوردشکنی درآمدهای "هرمز"/ کوره‌هایی که آمارهای شگفت‌انگیز سالانه دارند

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"غپاذر" از سهامداران دعوت کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ برگزار می شود.
در مجمع

در مجمع "ونیکی" ۳۲۰ ریال تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری ملی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار شد.
سود ۱۹۰۰ریالی نصیب سهامداران

سود ۱۹۰۰ریالی نصیب سهامداران "شوینده"

مجمع عمومی شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار شد.
ترکیب هیات مدیره

ترکیب هیات مدیره "قیستو" انتخاب شد

مجمع فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: