تعداد بازدید : ۱۴۷
کد خبر : ۲۳۶۳۶۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
براساس فرآیند مدیریت استراتژیک و طبق روال سال‌های گذشته، درجلسه‌ای دوروزه، اهداف، شاخص‌ها و اقدامات استراتژیک شرکت فولاد هرمزگان در افق ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت نهایی و مصوب شد.

خواندن ۴دقیقه

شرکت فولاد هرمزگان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، براساس فرآیند مدیریت استراتژیک و طبق روال سال‌های گذشته، درجلسه‌ای دوروزه، اهداف، شاخص‌ها و اقدامات استراتژیک شرکت فولاد هرمزگان در افق ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت نهایی و مصوب شد.

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولادهرمزگان در ارتباط با فرآیند تدوین اهداف شرکت اظهار کرد: فرایند تدوین استراتژی‌ها از نیمه دوم دی‌ماه آغاز و درکمیته‌های تحول هفتگانه تحلیل محیط کلان، تحلیل محیط صنعت و تحلیل محیط درون سازمان و شناسایی نیاز‌ها و انتظارات ذی‌نفعان، انجام شد.

وی همچنین افزود: اهداف و اقداماتی که به طور کامل محقق نشده بودند بر مبنای منابع و قابلیت‌های مورد نیاز و ورودی‌های دیگر از جمله گزارش بازخورد تعالی سازمانی، نتایج خودارزیابی و ... بررسی شد.

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولادهرمزگان ادامه داد: در این جلسات پیشنهاد اولیه اهداف و اقدامات استراتژیک سطح شرکت تدوین و برای جمع‌بندی آماده شد و در پایان بخش نهایی فرایند تدوین استراتژی سطح شرکت و جمع‌بندی و تصویب نهایی آن در روز‌های دوم و سوم اسفندماه ۹۹ انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از این جلسه دوروزه، اهداف و اقدامات سطح شرکت که در اینجا نهایی شده، در کمیته‌های اصلی تحول شکسته می‌شود و هر کمیته متناسب با نقش خود در این اهداف، اقدامات متناسب تعریف و اجرایی خواهد کرد.

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولادهرمزگان در پایان از حمایت‌های مدیرعامل محترم شرکت و همکاری و همراهی کلیه همکاران فولاد هرمزگان، بالاخص همکاران مهندسی صنایع که محوریت و مدیریت این فرآیند را بر عهده داشتند، تشکر و از خداوند منان برای همه کارکنان سلامتی و موفقیت‌های بیش از پیش خواستار شد.

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تپکو" به مجمع می رود

شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ مجمع عمومی فوق العاده برگزار خواهد کرد.

"ولپارس" در مسیر پرداخت سود

شرکت لیزینگ پارسیان زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
سهامداران

سهامداران "ثپردیس" در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری پردیس زمانبندی پرداخت سود را مشخص کرد.

"وسدید" در مجمع به سرمایه رسید

شرکت گروه صنعتی سدید در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: