کد خبر : ۲۳۶۳۶۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
براساس فرآیند مدیریت استراتژیک و طبق روال سال‌های گذشته، درجلسه‌ای دوروزه، اهداف، شاخص‌ها و اقدامات استراتژیک شرکت فولاد هرمزگان در افق ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت نهایی و مصوب شد.

خواندن ۴دقیقه

شرکت فولاد هرمزگان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، براساس فرآیند مدیریت استراتژیک و طبق روال سال‌های گذشته، درجلسه‌ای دوروزه، اهداف، شاخص‌ها و اقدامات استراتژیک شرکت فولاد هرمزگان در افق ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران شرکت نهایی و مصوب شد.

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولادهرمزگان در ارتباط با فرآیند تدوین اهداف شرکت اظهار کرد: فرایند تدوین استراتژی‌ها از نیمه دوم دی‌ماه آغاز و درکمیته‌های تحول هفتگانه تحلیل محیط کلان، تحلیل محیط صنعت و تحلیل محیط درون سازمان و شناسایی نیاز‌ها و انتظارات ذی‌نفعان، انجام شد.

وی همچنین افزود: اهداف و اقداماتی که به طور کامل محقق نشده بودند بر مبنای منابع و قابلیت‌های مورد نیاز و ورودی‌های دیگر از جمله گزارش بازخورد تعالی سازمانی، نتایج خودارزیابی و ... بررسی شد.

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولادهرمزگان ادامه داد: در این جلسات پیشنهاد اولیه اهداف و اقدامات استراتژیک سطح شرکت تدوین و برای جمع‌بندی آماده شد و در پایان بخش نهایی فرایند تدوین استراتژی سطح شرکت و جمع‌بندی و تصویب نهایی آن در روز‌های دوم و سوم اسفندماه ۹۹ انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از این جلسه دوروزه، اهداف و اقدامات سطح شرکت که در اینجا نهایی شده، در کمیته‌های اصلی تحول شکسته می‌شود و هر کمیته متناسب با نقش خود در این اهداف، اقدامات متناسب تعریف و اجرایی خواهد کرد.

معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولادهرمزگان در پایان از حمایت‌های مدیرعامل محترم شرکت و همکاری و همراهی کلیه همکاران فولاد هرمزگان، بالاخص همکاران مهندسی صنایع که محوریت و مدیریت این فرآیند را بر عهده داشتند، تشکر و از خداوند منان برای همه کارکنان سلامتی و موفقیت‌های بیش از پیش خواستار شد.

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"وبملت" در پایان تیرماه به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده بانک ملت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ برگزار می شود.
تقسیم سود ۴۵۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۴۵۰ ریالی در مجمع "هرمز"

مجمع شرکت فولاد هرمزگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "فلوله" در چهاردهم ماه جاری

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت لوله و ماشین سازی اهواز در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ برگزار خواهد شد.

"های وب" در مجمع ۹۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت داده گستر عصر نوین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ برگزار شد.
گردهمایی سهامداران

گردهمایی سهامداران "فپنتا" تا ۸ روز آینده

مجمع عمومی شرکت صنعتی سپنتا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: