نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی:
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
نماینده مردم لنجان گفت: همچنان که ذوب آهن اصفهان با تولید ریل از توسعه حمل و نقل ریلی حمایت کرد، لذا مسئولین هم باید از تولید این محصول مهم حمایت کنند و هرگز اجازه واردات آن را ندهند.

خواندن ۳دقیقه

شرکت ذوب آهن اصفهان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، حسین رجایی، نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی با حضور در ذوب آهن اصفهان، ضمن بازدید از خط تولید با مهندس یزدی زاده و دیگر مسئولین این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

رجایی در این بازدید، تولید ریل در ذوب آهن اصفهان در شرایط سخت تحریم و تنگنا‌های اقتصادی را یک دستاورد بزرگ برای صنعت کشور دانست و گفت: تحریم‌های ظالمانه غرب، مشکلاتی برای صنعت و اقتصاد کشور ایجاد کرد، اما جوانان و مدیران ذوب آهنی، این تهدید را به فرصت تبدیل کردند و با خنثی کردن تحریم‌ها، موفق شدند با بهره‌گیری از توان و دانش فنی خود، محصول استراتژیک ریل را که تامین آن کاملاً به واردات وابسته بود، تولید نمایند.

وی افزود: ذوب آهنی‌ها ثابت کردند که در این شرایط سخت هم می‌توان به قله‌های افتخار و خودکفایی صعود کرد و الگوی خودباوری در صنعت کشور شدند.

نماینده مردم لنجان اظهار داشت: همچنان که ذوب آهن اصفهان با تولید ریل از توسعه حمل و نقل ریلی حمایت کرد، لذا مسئولین هم باید از تولید این محصول مهم حمایت کنند و هرگز اجازه واردات آن را ندهند.

وی افزود: خوشبختانه در بودجه سال ۱۴۰۰ نیز، واردات تمام محصولاتی که در داخل تولید می‌شود ممنوع شده و حتی مجازات در پی دارد.

نماینده مردم لنجان تعامل ذوب آهن اصفهان و شهرستان لنجان را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: خوشبختانه اعتماد و باور مثبت به مجموعه مدیریتی ذوب آهن اصفهان وجود دارد و این مدیریت با نگاه مثبت و سازنده فعالیت می‌کند. معتقد هستم که هر گونه مشکل و مسئله‌ای را می‌توان از طریق تعامل و گفتگو با این مجموعه حل کرد.

رجایی افزود: یکی از دغدغه‌های مهم مردم لنجان، مسئله محیط زیست بوده که در این زمینه هرگز نگرش ما به گونه‌ای نیست که برای تولید ایجاد مسئله و مشکل کنیم. چرا که می‌دانیم اقدامات زیست‌محیطی بلند مدت هستند و باید در این زمینه چشم انداز تعریف شود. در واقع باید بدانیم در کدام نقطه هستیم و با اقدامات زیست‌محیطی ذوب آهن به چه اهدافی در چه زمانی می‌رسیم.

منصور یزدی‌زاده، مدیرعامل ذوب آهن اصفهان نیز به روند رو به رشد این مجتمع عظیم صنعتی و دستاورد‌های آن در سال جاری اشاره کرد و گفت: دغدغه‌های مهم مردم شهرستان لنجان در حوزه‌های محیط زیست، اشتغال و آب را مدنظر داریم و در تمام این زمینه‌ها اقدامات مهمی صورت گرفته است.

مدیرعامل ذوب آهن، با اشاره به اینکه در تمام استخدام‌های این شرکت مطابق قانون، شهرستان لنجان در اولویت قرار گرفته، گفت: ساخت و نصب درب‌های فلکسیبل باتری شماره ۳ کک‌سازی و همچنین تدوین طرح جامع زیست‌محیطی این شرکت که با نظارت سازمان محیط زیست انجام شده، از جمله اقدامات زیست‌محیطی مهم اخیر این شرکت است.

یزدی‌زاده به طرح‌های مختلف این شرکت در جهت صرفه جویی در مصرف آب که به کاهش ۵۰ درصدی در این مقوله منجر شده نیز اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد که با رویکرد مثبت مسئولین شهرستان لنجان، تعامل با منطقه با عنوان اولویت اصلی ذوب آهن اصفهان در حوزه مسئولیت اجتماعی، همچنان با قدرت ادامه یابد.

بیشتر بخوانید:

ذوب آهن اصفهان، ایران را در جمع تولیدکنندگان ریل دنیا قرار داده است

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰۵ ریالی در مجمع "لخانه"

مجمع عمومی لوازم خانگی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ با حضور سهامداران به صورت حضوری و آنلاین، در سالن کنفرانس این شرکت در دفتر مرکزی برگزار شد.
سهامداران

سهامداران "کازرو" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی کازرون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می‌شود.

"ثاژن" حسابرس را در مجمع انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سخت آژند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ برگزار شد.

"ممسنی" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی ممسنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: