تعداد بازدید : ۷۳۷
کد خبر : ۲۳۷۳۰۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
گروه بهمن همچون سال گذشته همزمان با فرا رسیدن تعطیلات نوروز و کاهش تردد خودرو‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا، امداد نوروزی را صرفا به جهت تسهیل سفر ضروری مسافران از ۲۸ اسفند تا ١۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ برقرار می‌کند.

خواندن ۲ دقیقه

امداد نوروزی گروه بهمن+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، امیر میرمنصف معاونت فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن در خصوص طرح امداد نوروز اعلام کرد: این طرح با پوشش قراردادن تمامی محصولات تحت دوران ضمانت گروه بهمن و با ارائه خدمات تعمیرگاهی و امدادی از ٢۸ اسفند ۱۳۹۹ آغاز و تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ به مدت ۱۶ روز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به نمایندگی‌های فعال در ۲۸ استان کشور گفت: این طرح در ۷۳ نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش در سطح کشور در قالب خدمات تعمیرگاهی و امدادی از طریق استقرار امدادگر‌ها در محل نمایندگی‌ها در شهر‌ها اجرا می‌شود و خودرو‌های تولیدی گروه بهمن را تحت پوشش قرار می‌دهند. این خدمات در نمایندگی‌ها از ساعت ۸ لغایت ۱۸ و امداد جاده‌ای به صورت شبانه روزی در تمام روز‌های طرح انجام خواهد شد.

معاونت فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن اظهار کرد: به منظور کاهش سفر‌های غیرضروری و سرعت‌دهی در ارائه خدمات امدادی و تعمیراتی، بخشی از ناوگان امدادی مستقر در جاده‌های بین‌راهی به مراکز شهر‌ها منتقل شده و بخشی به ارائه خدمات در محل و درب منازل مشتریان می‌پردازند که با استفاده از نرم افزار موبایل گروه بهمن می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند.

به گفته میر منصف قطعاتی که با برند بهمن ارائه می‌شود، همگی هولوگرام بهمن دارند و به لحاظ کیفیت تضمین شده‌اند و می‌توان از طریق اپلیکیشن و سامانه پیامکی صحه گذاری و اطمینان خاطر را برای مشتریان به لحاظ اصل بودن قطعات فراهم کرد.

گروه بهمن توصیه می‌کند هموطنان عزیز جهت حفظ سلامت خود و دیگران از انجام سفر‌های غیر ضروری در این ایام خودداری کرده و در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی، با شماره ۴۸۰۲۷ تماس گرفته و درخواست خدمات امدادی خود را ثبت کنند.

بیشتر بخوانید:

مینی‌بوس بهمن دیزل اولین ۵ ستاره کیفی را از آن خود کرد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تقسیم سود ۳۲ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۳۲ تومانی در مجمع "وبهمن"

مجمع عمومی شرکت سرمایه‌گذاری بهمن در تاریخ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ برگزار شد.

"وسمحال" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری استان چهار محال و بختیاری در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "وامین" با هم دیدار کردند

شرکت سرمایه‌گذاری امين توان آفرين‎‌ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.

"شتوکا" آماده برگزاری مجمع

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت توکارنگ فولاد سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: